Рейк бек и бонус първи депозит

• piromanAK
      piromanAK
      Бронз
      Здравейте,

Играя във фултилт, и след като се регистрирах и заредих имах 2 седмици в които ми генерираха рейк бек, но след като получих първия дял от депозит бонуса спрях да получавам в петък рейк бек

Въпроса ми е ще се възобнови ли връщането на рейк, когато ми изтече депозитния бонус или има някой друг проблем?
      Доколкото сметнах, първоначалния бонус е около 42% от рейка. Също така мисля, че рейк бек е за 27% от останалия рейк, а не от общия. Ако не е така, тогава и сам мога да си отговоря:) )

П.С. търсих, търсих, но не намерих друга такава тема, извинявам се ако повтарям нещо:)
  • 2 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей,

Рейкбекът се намалява или напълно изчезва, когато се изчистват бонуси, защото както сам си се досетил бонусът всъщност е рейкбек.

В английския форум има тема и схема, които обясняват по-детайлно как се калкулира рейкбека. Темата е на английски език.

Ако имаш въпроси или съмнения, че непревилно ти е калкулиран рейкбека, не се колебай да пишеш тук или на колегите ми от отдела за обслужване на клиенти.

Поздрави,
      Станислав
    • piromanAK
      piromanAK
      Бронз
      мерси,
      схемичката обяснява и други евентуални главоблъсканици:)