Проблем с регистрацията ми

• dobri86
      dobri86
      Бронз
      Стана цял роман, докато ми преведат парите от покерстратежито. Пратих си снимка на личната карта и отговора от сайта беше:

Unfortunately we can not transfer your starting money to the account you specified, because it is not linked to us.
      Please choose another poker room for the starting money from this listand then copy your new account name or number into this ticket. We willthen try to issue your starting money to your new account.

Може ли някой да ми каже какво точно трябва да направя? Да си сменя ника във фулл тилт или да си избера др. покер зала, от рода на покер старс и т.н. Благодаря предварително!!!!!
  • 59 отговора
    • dobri86
      dobri86
      Бронз
      Проблема е, че искам във фулл тилт да играя защото там съм свикнал
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей dobri86,

Сам споменаваш, че си свикнал да играеш във Full Tilt - значи, ако правилно съм разбрала, вече имаш сметка там. Това означава, че няма да можеш да получиш началния капитал в тази покер зала, защото условие е да не си имал сметка там преди и да си се регистрирал през нас (с нашия линк и бонус код).

За съжаление ще трябва да си избереш друга платформа от този списък, за да получиш там началния капитал.

Дори и да не си свикнал с дадена покер зала, ние предлагаме полезни съвети за начинаещи играчи, както например за PokerStars, Mansion Poker или Cake Poker. Също така не се съмнявам, че когато имаш въпроси, другите членове на общността ни с удоволствие ще ти помогнат във нашия специален форум за покер залите.

Поздрави,

Надя
    • dobri86
      dobri86
      Бронз
      Там не съм се регистрирал по адрес и т.н. Реших да играя докато ми пратят парите, без да си въвеждам личните дани. Вече 2 седмици играя и ще е мн некоректно, ако ме отхвърлите от тази стая :( ((((
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Привет,

За съжаление е изискване на покер залите да не си имал сметка при тях преди, независимо дали е била с истински или виртуални пари. Затова трябва да си избереш друга покер зала, в която да получиш началния капитал.

Не мога да се съглася с теб, че е некоректно, защото в нашето указание за изтегляне е споменато неведнъж, че за получаване на началния капитал е необходимо да използваш нашия бонус код, за да бъдеш проследен към нас и да можем да преведем 50-те долара.

Поздрави,

Надя
    • dobri86
      dobri86
      Бронз
      аз сега се регнах в покер страрс, но никъде не съм писал вашия бонус код, защото не знам от къде да го взема. тоест пак ще ми напишат да се регистрирам в др стая. така ли?
    • dobri86
      dobri86
      Бронз
      къде да въведа тоя бонус код в покерстарса. нямам думи .......... X( X( X( X( X( X(
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Вероятно ще се наложи да се регистрираш в друга покер зала, ако не си въвел бонус кода в PokerStars - на тази страница (кликни ТУК) е описано къде и как се въвежда бонус кода.

Имай предвид, че е много важно да спазваш нашите указания за изтегляне - в тях е описано какво трябва да направиш стъпка по стъпка, споменати са и всички бонус кодове и къде трябва да бъдат въведени.

Когато си избереш покер зала от този списък (кликни ТУК), кликни върху "Играй в (...избраната от теб зала...)" и там е описано какво трябва да направиш, за да получиш началния капитал.

Разбирам нетърпението ти да получиш бонуса и да започваш да играеш, но тези изисквания са необходимост и спазването им гарантира избягването на излишни усложнения.

Поздрави,

Надя
    • dobri86
      dobri86
      Бронз
      това означава че и в покерстарс няма да мога, защото съм си ВЪВЕЛ ДАНИТЕ ПРЕДИ 20 МИН. БЕЗ ДА ВЪВЕДА БОНУС КОДА
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей dobri86,
      Регистрацията в една зала е изключително важен процес и не трябва да се прави през пръсти - разбрал си го по трудния начин.
      Все пак ще те посъветвам да напишеш имейл на PokerStars - ако акаунта е скорошен и просто си допуснал грешка при създаването му, може и да направят изключение.

Междувременно, ако искаш да получаваш пари в зали, в които не си "проследен" към PokerStrategy.com, можеш да ги заработиш чрез нашата програма [b]Покани Приятел[/b]!
      Поздрави,
      darkonebg
    • dobri86
      dobri86
      Бронз
      [quote]Първоначално публикувано от darkonebg
      Здравей dobri86,
      Регистрацията в една зала е изключително важен процес и не трябва да се прави през пръсти - разбрал си го по трудния начин.
      Все пак ще те посъветвам да напишеш имейл на PokerStars - ако акаунта е скорошен и просто си допуснал грешка при създаването му, може и да направят изключение.

Междувременно, ако искаш да получаваш пари в зали, в които не си "проследен" към PokerStrategy.com, можеш да ги заработиш чрез нашата програма [b]Покани Приятел[/b]!
      Поздрави,
      darkonebg[/quote]За съжеление не знам английски. Ако може вие да ми помогнете. Регистрацията ми в покерстарс е от часове :( (((
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      PokerStars поддържат и български език, пиши им на български. Ето как да се свържеш с тях:

http://www.pokerstars.com/bg/poker/room/support/

Поздрави,

Надя
    • dobri86
      dobri86
      Бронз
      благодаря ти
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Няма за какво, надявам се да получиш началния си капитал възможно най-скоро и да започваш да играеш с истински пари и да изграждаш покер банката си. Когато получиш парите ще получиш автоматично достъп до още повече учебни материали (видеоматериали, статии, форуми за анализ на ръце), за да подобриш своите покер умения!

Поздрави,

Надя
    • dobri86
      dobri86
      Бронз
      Не стана нищо!!!! ОТЧАЯН СЪМ!!!! КАКВО ДА НАПРАВЯ ?( ?( ?( ?(
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Няма повод за отчаяние: Ние предлагаме начален капитал на 7 платформи. Дори и да не можеш да получиш своите $50 във Full Tilt или PokerStars, имаш други 5 платформи, от които можеш да си избереш.

Списъкът с покер залите е ТУК, просто кликни на избраната зала и спазвай инструкциите стъпка по стъпка.

Ако искаш пиши тук коя зала си си избрал и ние ще ти помогнем да си създадеш сметка при тях, за да можеш да получиш началния капитал.

Поздрави,

Надя
    • dobri86
      dobri86
      Бронз
      Регистрирах се към pacificpoker. Отбелязах с кое име съм. Там не ми иска код, просто си изтеглих платформата от вашия сайт и се надявам вече да ме одобрят =)
    • dobri86
      dobri86
      Бронз
      Но за съжеление пак не са ми преведени парите :( ((
    • dobri86
      dobri86
      Бронз
      Ще се откажа да играя покер X( X( X(
    • Darkpoet1
      Darkpoet1
      Глобален
      @admins Sorry 4e pi6a taka no mi se precakaha ezicite ne6to.

@Dobri86 addni me v skype ako ima6 takyv i 6te te preveda prez registraciqta v saita koito si izbere6.

darkpoet11@yahoo.com

Ako nqma6 skype pi6i tuk i 6te ti obesnq nadlyj kak da se regne6.