Проблем

• koko138
      koko138
      Бронз
      Изтеглих покер залата 888poker и след като я инсталирах ми даде веднага потребителско име и да пиша парола и написах паролата и ме пусна в залата възможно ли е това без да съм си създавал сметка в тази зала и на всичкото отгоре пише и адреса ми и всичко ? ПОКЕР ЗАЛАТА Я ИЗТЕГЛИХ ОТ ПОКЕРСТРАТЕЖИ със цел да ми се преведат $50 някой да ми каже какво да правя и то подробно ?

Благодаря
  • 3 отговора
    • pseal
      pseal
      Бронз
      Как не си си правил сметка, пък си написал паролата и софтуерът те е пуснал? Нещо не схващам. Щом имаш потребителско име и парола - значи си се регистрирал преди.
    • koko138
      koko138
      Бронз
      Инсталирах софтуера и там кадето ми дава поле за да напиша потребител ми излезе с написано име само полето за парола беше свободно и там написах паролата с която флизам в LuckyAcePoker и ме пусна. Както и да е
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей koko138,

Сигурен ли си, че не си имал този софтуер инсталиран преди? Не виждам как иначе ще имаш данни въведени. ?( Моля да се консултираш с покер залата. Ако си имал там сметка преди, няма да можеш да си тракнеш сметката при нас. Началният капитал не е наличен за 888poker този месец. Имаш възможност за Full Tilt или другия месец и в PokerStars.

За повече информация за сметката ти при нас, моля пиши на отдела за клиенти: цък.

Поздрави,
      Деси