Здравейте.Относно SP отново

• soulfreak
      soulfreak
      Бронз
      Здравейте, надявам се да не съм поредния неразбрал, но ми прави впечатление, че strategy points в профила ми стоят на 0.0 въпреки че съм спечелил началния капитал и се приближавам до утрояването му.Засилих се да попитам съпорта на фултилт дали е успешно тракната сметката, но ми прави впечатление че съм получавал някакви бонуси с течение на времето.Може би не се вписвам в начините на изчислява, но понеже играя с нагласата живот и здраве да достигна 1000 FTP pоints , които да ми позволяват да правя транзакции се питам дали няма някакъв проблем който да ме изненада ако този момент настъпи.
      Пропускам ли нещо или ще е най-дорбе да пиша на поддръжката на pokerstrategy.

Благодаря предварително
  • 1 отговор
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей soulfreak,

Няма как да коментираме, тъй като нямаме данните на сметката ти. :) Трябва да пишеш на отдела за обслужване на клиенти и те ще те посъветват за сметката ти и точките ти: цък.

Виждам, че си нов сред активните членове във форума. Бих желала да те поканя във форума Представи се, където може да споделиш малко за себе си, за защо да не си тръгнеш и с награда?! :)

Поздрави,
      Деси

Поздрави,
      Деси