Към кого да се обърна? ^^

• iLeeT
      iLeeT
      Бронз
      Става въпрос за поискано изплащане на 50 долара от покани приятел към Moneybookers - в често задаваните въпроси не видях да пише нещо за МВ, само знам че трябва да са минали 8 работни дни. Утре става 8-ми работен и 10-ти нормален и предполагам, че няма да ми бъдат преведени щом толкова време не са сигурно са ме забравили xD На кого точно трябва да пиша утре, щото нали в събота и неделя бг отдела не работел, пък по-интересните мачове са в събота и неделя и искам дотогава да са ми преведени, че да може да залагам хх

cheers
  • 8 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей iLeeT,

За подобни въпроси, свързани личната ти сметка, е най-добре задаваш на колегите ми от отдела за обслужване на клиенти. Те имат достъп до сметката ти ще могат да ти отговорят най-точно.

Поздрави,
      Станислав
    • iLeeT
      iLeeT
      Бронз
      Дам, писах им днеска наобяд казаха, че ще "разследват" проблема ми =D
    • iLeeT
      iLeeT
      Бронз
      Ок, пичове не че нещо, ама.. Ако направя сайта да е на английски и пиша на съпорта, съобщението пак ли ще бъде прехвърлено на българския отдел? Не искам да бъде прехвърлено пак на българи, щото очевидно те нищо не правят, а и на всичкото отгоре пишат само някви общи приказки, които са си откровени лъжи.

След няколко дни става месец - да, месец. Не осем рабтни дни, не 2-3 седмици, а месец - откакто натиснах изплащане на услугата покани приятел. Мисълта ми е има ли начин да пиша на чуждестранен съпорт отдел, не на българите?
      И btw, ако това "В зависимост от покер залата, парите ще са на покер сметката ти в рамките на 8 работни дни." го нямаше, нямаше изобщо да ми пука. Просто мразя некоректни неща и лъжливи хора. По-добре го махнете тоя срок от страницата си, защото нищо не печелите по тоя начин, само губите.

cheers
    • iLeeT
      iLeeT
      Бронз
      Има два варианта - ти или се правиш на малоумен, или наистина си такъв. Кое от двете е?
      Кой обиждам бе, малуомно копеленце? Да, тебе ще те обиждам, щото сигурно са те събирали с лъжица преди зачеването ти. Кой те пита въобще тебе?
      Какво ми говориш кои са ревали и кои не, ае да не ме слагаш под общ знаменател само, палячо селски. Ходи ори на нивата и не давай мнение, когато никой не те пита тебе.
    • Igra7a
      Igra7a
      Бронз
      Ако всичките приятели които си поканил са съмнителни може и 2 месеца да чакаш .. мойте за 2 дена пристигната и за 20 мин бяха вече в бет365 :]
    • Te0dor
      Te0dor
      Бронз
    • iLeeT
      iLeeT
      Бронз
      Тва някаква смешка ли трябваше да бъде?

• StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравейте,

Моля да се въздържате от обиди и нападки във форума! Тонът в тази тема не е е добър и няма да доведе до разрешение на проблема на iLeeT. Затова и ще затворя темата.

@iLeeT
      Дори и да пишеш на английски, съобщението ти ще бъде автоматично препратено към нас. Ако желаеш, може в самото съобщение да поискаш да получиш отговор на английски от друг човек от отдела за обслужване на клиенти.

Поздрави,
      Станислав