въпрос?

• stefannni
      stefannni
      Глобален
      здравеите :) понеже се регистрирах в ПС и началния капитал ми беше отказан(незнаино защо)искам да попитам.....изтеглих фул тилт от тук...трябва сметката да ми е тракната към ПС макар че не съм получила началния капитал нали?????не ми е ясно затова питам...мисалта ми е ако си депозирам ще мога ли да събирам точки тук понеже основната ми идея беше гледане на видеата за по високите статуси и четене на материалите(доста са полезни).моля някои запознат да ми разясни дали има въобще смисъл да депозирам там или е излишно...благодаря прадварително и успех на всички покер стратези:) ))))поздрави.Стефи:) ))))))
  • 2 отговора
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей Стефи и добре дошла!

Съжалявам да чуя, че началният капитал ти е бил отказан, но винаги можеш да се възползваш от бонусите ни за първи депозит, като с това, ще получаваш и Strategy Points. Можеш да разгледаш залите от тук - Покер зали и да си избереш в коя да направиш депозит.

Ще те поканя да се представиш и да ни разкажеш повече за теб ето тук - Представи се! След което ще имаш шанс за спечелването на суитчър. ;)

Поздрави,
      Ицо
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от stefannni
      здравеите :) понеже се регистрирах в ПС и началния капитал ми беше отказан(незнаино защо)искам да попитам.....изтеглих фул тилт от тук...трябва сметката да ми е тракната към ПС макар че не съм получила началния капитал нали?????не ми е ясно затова питам...мисалта ми е ако си депозирам ще мога ли да събирам точки тук понеже основната ми идея беше гледане на видеата за по високите статуси и четене на материалите(доста са полезни).моля някои запознат да ми разясни дали има въобще смисъл да депозирам там или е излишно...благодаря прадварително и успех на всички покер стратези:) ))))поздрави.Стефи:) ))))))
      Здравей,

Да, ако си създадеш сметка във Full Tilt, следвайки стриктно инструкциите, които са дадени тук и депозираш сама, ще получаваш StrategyPoints за играта си там.

Освен това ще можеш да участваш и във всички фрийроли организирани от PokerStrategy.com във Full Tilt - например имаме всеки месец фрийрол за $5000 само за членове на нашето покер училище.

Поздрави,
      Станислав