няма

• krasijj
      krasijj
      Бронз
      Здравейте ,имам една молба към вас. От 8 месеца играя покер, резултатът е доста различен. Имам понятие от играта, но само толкова,печелил съм турнирчета,обикновенно Сит и Гоу, но виждам проблем с удържането на банката,опитвам се редовно да играя /когато не съм на работа/ но няма някакъв по видим резултат. Молбата ми е ,ако може да се свържа с учител , и съответно да разбера какви условия трябват за да се позанимаваме заедно и да подобря играта си. Вярвам че вие сте хората които могат да ми помогнат, благодаря и успех по масите
  • 2 отговора
    • LiGuru
      LiGuru
      Бронз
      Здравей,

за учител ти е рано (30-70 евро/час). Това което можеш да направиш е да се включиш сериозно в покер обществото и в частност ПокерСтратеджи.

Това си е много сериозно покер училище и сам ще видиш как начинаещи играчи след време се превръщат в сериозни играчи и започват да помагат на начинаещите.

Задължително преглеждай новостите тук

И взимай участие в покер дискусиите и форумите за анализ на ръце. Записвай си кога има тренировки на живо и не ги пропускай ....

Поздрави,
      Ли
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей krasijj,

Предлагаме ежеседмични тренировки на живо, където не само, че можеш да видиш как играят покер треньорите, но и да задаваш въпроси.

Ето в тази тема можеш да откриеш повече информация за тренировките по стратегията на големия стак от darkonebg.

Освен тренировките, имаме секции от форума, където можеш да публикуваш ръце и да получиш професионален анализ и препоръки.

И накрая, но не на последно място, препоръчвам ти да прочетеш отново стратегическите статии и видео материалите за статус бронз.

Поздрави,
      Станислав