Предложение

• sergo233
      sergo233
      Бронз
      Здравейте,бих искал да предложа нещо,ако разбира се е възможно,щото съм нов и не съм толкова наясно.Виждам много секции за анализи на ръце,но на мен лично би ми било интересно да се пусне една тема,в която да се извадят интересни ръце от най-големите имена в покера (Айви,Антониус,Негреану и т.н. и т.н),където анализатори на сайта да ни обяснят защо са взели това,или онова решение,дето се вика,да видим как играят най-добрите и да видим отигравания с интересни подходи,подложени на анализ.Какво мислите,дали би било интересно на потребителите?Лично на мен-да.
  • 3 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей sergo233,

Нашите професионални анализатори обслужват различни форуми и на различни лимити. Взима се предвид статуса, които имаш и лимитите, които играеш, така че това трябва да се случи извън анализаторките форуми, за да имат всички достъп. Може ти да започнеш една подобна тема и да дадеш ръце, които искаш да се дискутират във форумите за дискусии на различните формати: например: SnG и MTT стратегическа дискусия. Така цялата общност ще вземе участие и ще се получи добра дискусия.

Поздрави,
      Деси
    • twinster
      twinster
      Бронз
      За мен няма смисъл,защото анализа няма да ни помогне....те играят на извънземни нива,със извънземни умения и противници,психиката им е друга,и нищо не е същото като обикновентие играчи.
    • tashunkos
      tashunkos
      Бронз
      За мен има смисъл!
      Анализа помага много, а психиката в покера се изгражда.
      Всичките тези звезди не са извънземни, и всички са започнали от нулата.