Начален капитал

• Paolina1
      Paolina1
      Бронз
      Благодаря за възможността да поиграя във FTP безплатно. Нарочно занулих сметката си тази вечер, тъй като играта с началния капитал е нереална и е загуба на време. Минех ли 60 долара платформата веднага ме понижаваше, тогава АА,КК,АК се оказваше много слаба първоначална ръка??? От 108 ол-ина само 10 спечелени с тези първоначални ръце.Това е смешно.Но хората са прави-вложи собствени средства и ще играеш истинската игра.В Poker stasrs не е така, там всичко което пише е 100% истина.Тук направих 1400 точки и все още не можех да изтегля и долар. Препоръчвам Ви и Вие да пишете само истини...
      Но стига вече оплаквания, продължавам да играя но в реалната платформа и само за себе си.Така като е от три години насам. А иначе още веднъж Ви благодаря.
      Adios;)
  • 16 отговора
    • misko69
      misko69
      Бронз
      М даа,интересно мнение.На мен пък в 888 ми даде победата в турнир с печалба над 130 доларчета.... ;)
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Що не видиш във Фул Тилт кой ще ти даде победа в турнир и печалба 130$ ! Разликата между двете зали е огромна и напълно подкрепям Paolina1 !
    • JoruX
      JoruX
      Бронз
      еее тва си е в 888 ... във ФТ е друго ... аз така с началния капитал като стигнах една друга сума кратна на 60 голяма мъка с асата или ако трябва да използвам любимия си цитат "по-слабите карти са с предимство". От покерстратеджи да се вземат в ръце и да направят една обърната таблица на началните ръце специално за ФТ, че така хората като не знаят и се парят един след друг
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Извинявам се,ако не съм разбрал нещо...Мислех,че става дума само за началния капитал,а на мен ми го дадоха там.Виж,за тилта нямам поглед,там само пляскам фрее и малко ръш.
      Но по принцип не ми се вярва тая работа,тука има доста мнения за софта на залите... ;)
    • JoruX
      JoruX
      Бронз
      и ФТ и тва монетите по 20 стотинки и те са същите по 4-5 пъти поред само ези виж тея от 50ст са друго нещо веднъж ези веднъж тура веднъж ези веднъж тура ... както си трябва
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Paolina1,

Благодаря за споделеното мнение! Бих желала да уточниш, за кое точно се чувстваш подведен? Условията на залите за бонуса се следят от самите зали. По време на създаване на сметката си при нас, имаш дадена информация за бонуса и ограничението за изтегляне на пари.

http://bg.pokerstrategy.com/full-tilt-poker/free50/

Условия за изтегляне на началния капитал от $50

За да можеш да изтеглиш началния капитал от $50 напр. по банковата си сметка или към Moneybookers, трябва да събереш 1000 Full Tilt Points. Няма ограничение във времето.

Когато депозираш собствени средства, трябва да събереш общо 100 Full Tilt Points, за да можеш да теглиш пари от сметката си. За това се броят всички Full Tilt Points, които си събрал преди депозита си.

Моля да се консултираш с Full Tilt, за статуса на бонуса си към момента.

Поздрави,
      Деси
    • twinster
      twinster
      Бронз
      мацка друсана ли си ? :D

По-голяма глупост до сега не бях чел в форуНа.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от twinster

Не се закачай! ;) Всеки има право на мнение.

Поздрави,
      Ицо
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Първоначално публикувано от moodkiller
      Първоначално публикувано от twinster

Не се закачай! ;) Всеки има право на мнение.

Поздрави,
      Ицо
      Oкей :D
    • mariq02
      mariq02
      Бронз
      да забелязвам и аз 4е на ниските лимити е огромна кланница защото там играе всякаква папла4 ...и залагат с какво ли не ,там "няма ред" :) вьв ФТП 3 или 4 пьти вкарвам стотинки и след като се удвоя такьв "гьр4" идва после 4е имам 1 с4упена клавиатура ве4е макар 4е сьм жена ама не сьм от желязо :) на другия ден пак сьм на линия .играла сьм и вьв старс и 888 и там има такива работи..за сега на пе4чалба е само Бетфайьр за мене само 1 пьт вкарах 15 евро загубих ги и после от турнири на седмица поне по 30 изкарвам..но и там АА не са на мода взех да ги играя по внимателно и така не бьрзам да влизам олл
    • novkov
      novkov
      Бронз
      Оох, де да може от тук нататък само АА да ми влизат до края на покер кариерата, да видим дали ще се оплаквам. :D
    • sashomarten
      sashomarten
      Бронз
      Много нагласени работи има в тия покер зали...
      ето ви една смешна картинка

http://www.image-upload.net/images/iu3q86hn9bz227c5kiqm.jpg
    • twinster
      twinster
      Бронз
      да всичко е нагласено...понеже бай .... не може да играе,и казва че софта или нещо друго му е виновно/нагласено.
    • pseal
      pseal
      Бронз
      X( Това с FTP хич не е вярно. Проблемът ви е друг, само че е по-лесно някой друг да ви е виновен. FTP е първата зала, в която се регистрирах, за да получа един софтуер безплатно. От депозираните 40 изтеглих 500. Преди един месец влязох да видя какви СнГ-та има и видях, че ми е останало доларче. Сега съм го закрепила на 12$. А тоя покерстарс дето го хвалите как не бил нагласен имах такъв даунсуинг, не е истина. Там спрях да играя, защото като им видех софтуера, веднага се настройвах за загуба, което си е точно тилт. Но вината не е в софтуера или в залата... другаде е...
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Масова практика стана слабите играчи да се оплакват от залите.
      Моля не поствайте необосновани мнения я постнете една снимчица от холдема, която показа дали сте загубили 90 от 100 пъти с АА и КК ще ми е много интересно да видя нещо черно на бяло а не само поредното смешно и глупаво изказване.
    • bmw316
      bmw316
      Бронз
      Първоначално публикувано от sttoil
      Масова практика стана слабите играчи да се оплакват от залите.
      Моля не поствайте необосновани мнения я постнете една снимчица от холдема, която показа дали сте загубили 90 от 100 пъти с АА и КК ще ми е много интересно да видя нещо черно на бяло а не само поредното смешно и глупаво изказване.
      А баш! :f_confused: