малко помощ

• brutaliti88
      brutaliti88
      Бронз
      здравейте искам да попитам нещо. играя в покерстарс но не съм получил бонуса от 50$ тъй като там не ги предлагат. ако се регистрирам в фул тилт ще получа ли бонуса от 50 $ Теста съм го минал отдавна но не съм се регистрирал досега в зала която предлага бонуса. благодаря предварително
  • 6 отговора
    • niksansbg
      niksansbg
      Бронз
      Със сигурност ще ти го преведат щом до сега нямаш регистрация в FTP, само трябва да се регистрираш през Pokerstrategy.com.
      Но има една хубава новина за теб, от утре т.е. от следващия месещ Pokerstrategy ще предлага начален капитал и за pokerstars
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от niksansbg
      Със сигурност ще ти го преведат щом до сега нямаш регистрация в FTP, само трябва да се регистрираш през Pokerstrategy.com.
      Но има една хубава новина за теб, от утре т.е. от следващия месещ Pokerstrategy ще предлага начален капитал и за pokerstars
      Новината ще е хубава, ако обаче акаунта му в PokerStars е тракнат към PokerStrategy.com. ;)

@brutaliti88, попитай отдела за обслужване на клиенти, те ще те упътят какво да направиш - ТУК

Поздрави,
      Ицо
    • niksansbg
      niksansbg
      Бронз
      Благодаря за пояснението към моя коментар @moodkiller , просто забравих да го спомена, но все пак той трябва да го е прочел това.
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      ми ицо значи акк ми към покерстарс е тракнат защото играх този турнир за 25к регистрирах се 20 мин преди да почне турнира но вече изиграх кам 10 $ в покерстарс но ми дава че нямам нито една покерстратеги точки и се чудя защо е така... значи да изчакам 0ще малко и даа си поискам 50$ да ги преведат в покерстарс
      п.с Въпроса е зададен от бруталити но му спрял нета...
    • brutaliti88
      brutaliti88
      Бронз
      оффф гаден нет значи имам кам 17фтп точки а нямам нито една стратеги точка. някой ще може ли да ми обясни защо се получава така?
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от brutaliti88
      оффф гаден нет значи имам кам 17фтп точки а нямам нито една стратеги точка. някой ще може ли да ми обясни защо се получава така?
      Понякога се получава забавяне, но и относно това ще е най-добре да се свържеш с отдела за обслужване на клиенти. =) Те ще ти дадат по-точна информация и можеш да ги попиташ дали си тракнат правилно.

Поздрави,
      Ицо