Fultilt

• Miaebah
      Miaebah
      Бронз
      Здравейте,

Проблемите с този фултилт нямат край:(
      Като за началото да обясня на кратко.Значи получих бонуса от 50$ от pokerstrategy и в последствие почти го програх останаха ми 3 долара и викам както е почнало и тях да проиграя от тези 3$ направих 100$ и си викам залата определено не ми допада и исках да изтегля тези 100$ и да забравя за фултилт.От тук започват пролемите искаха депозит преди да мога да тегля на др ден веднага депозирах 10$ минималното после имаха проблем с личната ми информация пратих абсолутно всичко за което можете се сетите лична карта дебитна карта шофьорска книжка, бележка от банката и да не избороявам какви ли още документи.Искам да отбележа с главни букви ЧЕ ТОВА ТРАЕШЕ ПОВЕЧЕ ОТ 1 месец(нз какво търпение проявих да ме разиграват така за някви си 100$ ) секи пат ми отговаряха със закъснение това го забравим освен това се хващаха за най дребните работа не знам си кав формат нз си кво още някой от документите сам ги сканирал за което давах отделно излишни пари.И както и да е да не влизам савсем в подробности всичката лична информация и всичко беше одорено.Вече можех да влизам в акоута си и наново трагнах да тегля при което разбирасе след 2-3 дена имам decline да не обяснявам направо ще копирам последния имеил който ми пратиха .

Hi Jivko,

Thank you for contacting Full Tilt Poker.

Unfortunately, we were unable to process your recent transaction request as you have not met the withdrawal requirements for the Free $50 bonus.

Please reference the terms and conditions of this bonus agreement as outlined by your affiliate.

Regards,

James
      Cashier
      Full Tilt Poker

Мисля че съм изпълнил изискванията на pokerstrategy имам повече от 170+ фпп до колкото разбрах трябва да имам повече от 100фпп за да мога да тегля ако имате още изисквания моля да ми бъдат казани:)

Мерси за отделеното внимание:)
  • 10 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Miaebah,

Съжалявам да разбера за премеждията ти с Full Tilt Poker!

Както правилно си разбрал, след като си депозирал $10 е необходимо да имаш 100 FTP, за да можеш да теглиш. Важно е да се знае, че точки спечелени от промоции като Happy Hour и други не се броят към изискването за минимум 100 FTP. Предполагам, че една част от твоите 170 точки са спечелени чрез Happy Hour промоцията.

Моля те свържи се със съпорта на Full Tilt и ги питай колко FTP точки имаш, без да се броят тези от Happy Hour и други промоции на Full Tilt. Ако ти отговорят, че имаш над 100 и въпреки това не ти позволяват да теглиш, пиши на ПОМОЩ и мой колега ще ти помогне.

Поздрави,
      Станислав
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Първоначално публикувано от StanislavI
      Здравей Miaebah,

Съжалявам да разбера за премеждията ти с Full Tilt Poker!

Както правилно си разбрал, след като си депозирал $10 е необходимо да имаш 100 FTP, за да можеш да теглиш. Важно е да се знае, че точки спечелени от промоции като Happy Hour и други не се броят към изискването за минимум 100 FTP. Предполагам, че една част от твоите 170 точки са спечелени чрез Happy Hour промоцията.

Моля те свържи се със съпорта на Full Tilt и ги питай колко FTP точки имаш, без да се броят тези от Happy Hour и други промоции на Full Tilt. Ако ти отговорят, че имаш над 100 и въпреки това не ти позволяват да теглиш, пиши на ПОМОЩ и мой колега ще ти помогне.

Поздрави,
      Станислав
      Вместо да пишеш на и без това бавния им съпорт можеш и сам да провериш колко точки имаш от Happy Hour-cashier>my promotions>Happy Hour-след това ти остава само да ги извадиш от общия брой точки за да разбереш колко имаш в действителност
      Позрави,
      Митко
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      @jokerasheva

Благодаря за съвета!
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Друг вариант е да се проверят точките и на страницата на Iron Man Challenge. Там показва чисто изкараните точки, без разни бонус (Happy Hour) точки.

cashier>my promotions>Iron Man Challenge
    • spens1to0o
      spens1to0o
      Бронз
      Хм не знам не можете ли да се досетите какво пише .... !! Той е вкарал 10 долара и е направил 100 точки но това му дава право само да тегли пари но не му дава право да тегли бонуса от покерстратеги защото за неговото изчистване трябват много повече ФТП.
    • Miaebah
      Miaebah
      Бронз
      В страницата на happy hour ми пише че за тази седмица нямам нито една точка и няма как и да имам от един месец и нещо не съм играл в фултилт беше ми замразен акаунта .Само да отбележа че тези 176 фтп точки сам ги направил преди депозита дефакто след депозита нямам нито 1 точка защото по принцип направих този депозит защото това беше условието да се тегли.
      Въпроса ми е сега трябва наново да правя 100фтп или да се обарна към съпорта да ми разясни колко точки съм направил извън happy hour и кога започва и кога сваршва този период на happy hour да знам по това време да не играя.

На страницата на Iron Man Challenge си пресметнах точките и излизат 164
    • Miaebah
      Miaebah
      Бронз
      Първоначално публикувано от spens1to0o
      Хм не знам не можете ли да се досетите какво пише .... !! Той е вкарал 10 долара и е направил 100 точки но това му дава право само да тегли пари но не му дава право да тегли бонуса от покерстратеги защото за неговото изчистване трябват много повече ФТП.
      От този бонус 50$ бяха останали 3$ направих ги 102$ ся + депозита станаха 112 $ и сега да разбирам че тези 50$ не мога да изтегля както те разбрах изискват се мн повече фтп .Въпроса колко ми е позволено се тегли и вооще дали ще видя пари от тази зала или сам се прецакал максимално и тези мн повече фтп ако може да ми кажеш с точност колко са да преценя дали ще мога да ги направя
    • s0lar1s
      s0lar1s
      Бронз
      До колкото знам за да изтеглиш тези 50$ бонус трябва да се направят 1000 ФТП. Но това мисля е само в случай че не си депозирал свой средства.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от Miaebah
      Въпроса ми е сега трябва наново да правя 100фтп или да се обарна към съпорта да ми разясни колко точки съм направил извън happy hour и кога започва и кога сваршва този период на happy hour да знам по това време да не играя.

На страницата на Iron Man Challenge си пресметнах точките и излизат 164
      Здравей,

Не е необходимо да правиш 100 FTP след депозита ти. Тези които си направил преди това би трябвало да са достатъчни.

Пиши на съпорта на Full Tilt и ги попитай колко FTP точки имаш без да се смятат всички промоционални точки. Освен това пиши и нашия отдел за обслужване на клиенти

Поздрави,
      Станислав
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от s0lar1s
      До колкото знам за да изтеглиш тези 50$ бонус трябва да се направят 1000 ФТП. Но това мисля е само в случай че не си депозирал свой средства.
      За да можеш да изтеглиш началния капитал от $50 напр. по банковата си сметка или към Moneybookers, трябва да събереш 1000 Full Tilt Points. Няма ограничение във времето.

Когато депозираш собствени средства, трябва да събереш общо 100 Full Tilt Points, за да можеш да теглиш пари от сметката си. За това се броят всички Full Tilt Points, които си събрал преди депозита си.