Имам сметка във Fultilt

• 7 отговора
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей didosan и добре дошъл във форума!

Не може да си изтриеш съществуваща сметка. Трябва да си избереш друга зала, в която да получиш началният си капитал.
      Може да се представиш на общността тук - Представи се!

Поздрави,
      Ицо
    • didosan
      didosan
      Бронз
      Добре ако съм регнат и в двата какво става :)
      (Да не съм се регвал ? )
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от didosan
      Добре ако съм регнат и в двата какво става :)
      (Да не съм се регвал ? )
      Ами ще трябва да чакаш друг месец, да се появи зала, в която нямаш регистрация. Ако не ти се чака, можеш да си избереш зала от списъка - Покер зали и да се възползваш от бонус предложенията за първи депозит. Дори и минимален депозит, ще ти осигури статус Бронз, което ти отваря нови статии и видео материали. ;)

Поздрави,
      Ицо
    • viikatee
      viikatee
      Бронз
      в интерес на истината сметка може да се закрие, поне така пише, като избереш "отговорна игра" от меню "заявки"...
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от viikatee
      в интерес на истината сметка може да се закрие, поне така пише, като избереш "отговорна игра" от меню "заявки"...
      Винаги може да пробва и да им пише ако желае, от опит глава не боли. Преди не разрешаваха такива работи. Лично аз съм виждал отказ точно от техния съпорт.

A и някак си не ми се вярва да позволят да си затваряш и отваряш наново акаунти, когато си пожелаеш, затова мисля да ги попитам относно тази опция. Когато ми отговорят, ще пиша тук.

Поздрави,
      Ицо
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Както си и мислех:

If you'd like your account closed permanently, just let us know and we'd be happy to assist you.

Please understand that if you request to have your account closed, it does not make you eligible to create a new account on Full Tilt Poker. Our policy is that one Full Tilt Poker account is allowed per player, even if the account is currently inactive.

Той хубаво може да си го затвори, но после няма как да си го отвори отново, а и е забранено да отваря нов акаунт. Иначе всички щяхме да си ги затваряме старите и отваряме нови, за да имаме винаги активен бонус. =) Не върви някак си... Все едно да се наредим 4 пъти при промотърката на саламите. :D

Поздрави,
      Ицо
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Същата работа е в Pokerstars :) Преди седмица ги питах и получих отрицателен отговор естествено :) Казвам го просто за информация.