Чесит Празник !

• 10 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Леле! :s_evil: Никой не е писал тук и дума.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от DessiP
      Леле! :s_evil: Никой не е писал тук и дума.
      Еми то аман от празници! Чудят се хората как да си почиват и си измислят за всеки ден празник, че някои даже са и по няколко пъти...
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Народите будители не са ми от най-добрите приятели като цяло
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Мен пък ми стана адски тъпо като гледах малки и големи да се радват на хелоин (или там както се пише) пък на Народните Будители,на всеки (с извинение) му беше през кура,извинявайте ама това пък на какво прилича,да празнуваме келтски празници а наще си да не зачитаме-че едно ми вика Сладко или пакост,аз му казах ти направи някоя пакост после майкати няма да те познае (не ми отива на годините,ама бях доста ядосан,проблеми с работата и прочие)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Нормално е да се радват хората на празници с костюми. То само със заря не става, а и няма навсякъде. :(

Аз пък Хелоуин не съм празнувала, и заря нямаше! :s_cry:
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Не съм много по празниците, особенно някакви, които не ме касаят пряко. Ако работих нещо и ми даваха почивен ден, защото има празник на нещо си щях да се изкефя. Плюс че будителите едва ли някой знае точно за какво става въпрос. Лично аз не ги знам, защото не ме касаят пряко, преди време като съм ги учил по история и ми се е налагало съм ги знаел, но сега... Може да ме нахокате че не си знам историята, но не смятам да живея в историята :spade:
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Хей, вие петимата! :) Хубаво е, че си признаваш без бой. :s_thumbsup: Можем да направим и една тема за българските празници, така ще сме в крачка и с историята, която доста определя бъдещето (от друга гледна точка забранена за форума ни), а и с почивните дни, които се задават. :D
    • whiteJaul
      whiteJaul
      Бронз
      Първоначално публикувано от DessiP
      Хей, вие петимата! :) Хубаво е, че си признаваш без бой. :s_thumbsup: Можем да направим и една тема за българските празници, така ще сме в крачка и с историята, която доста определя бъдещето (от друга гледна точка забранена за форума ни), а и с почивните дни, които се задават. :D
      hh
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Ами не обичам да се правя на знаещ за неща които ме няма грам, така че си признавам. Поне знам нова година кога е и ивановден :D Плюс че човек винаги може да си напарви празник. Иначе в училище по история бях много добър :D
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ PetChoveka,

И мен в училище историята ми беше доста интересна. Особено, когато изучавахме антични култури и цивилизации. :) И аз без бой си признавам, че често забравям кой празник е, добре че е общността и се опитвам да се държа информирана за дните или пък е майка ми, която ми се обажда да каже, че пак съм пропуснала на някой близък именния ден. :)