За любовта

• twinster
      twinster
      Бронз
      Вчера както си лежах до жена ми (тя вече беше заспала) и се замислих,колко пъти съм се влюбвал истински точно 2.Втората и до днес ме държи вече станаха (24 год.)

Като се замисля колко глупости с риск за живота съм правил за да видя любимата,и ми стана любопитно дали днешните правят това (тези по на 19-20-21)

това да носиш момичето на ръце до 15-тият етаж за да докажеш ,че го обичаш или пък да минаваш 300 км и още толкова на връщане за една вечер само за една целувка, за една гушкане за да е видиш и след това на другият ден си на работа или пък на 31-ви отиваш до морето за да вземеш любимият си човек и след това обратно за да може да бъдете заедно на Нова година ...Или пък това да се разхождате под снега двамата и да се целувате и ти да е лъжеш,че има къде да спиш при някой твой приятел за да не се притеснява за теб и когато е изпратиш след това да вземеш от Пловдив до Асеновград -20 км разстоянието пеша и то по жп.линията за 4,5 часа от 23.30 до 04 сутринта -просто защото тогава няма влак и първият влак е чак в 06, а ти тогава си на работа... Или може би още в зората на интернета когато беше модерен чата и интернет запознанствата ..да загрееш до толкова домашният телефон от разговори с любимата ,че само за два дена да имате сметка от..367 лв. и след това цял месец да ставаш рано в 04 за да събираш мента и след това от 08 нормално на другата работа за да си платиш сметката на телефона ....Е, кажете ми не е ли тръпка това :) )))-голямата , истинската любов пред която всичко друго е без значение ....
      когато все още бях малък - на 18 години и имах книжка само от няколко месеца и гаджето ми живееше в Пловдив , аз чаках да заспят нашите -(тогава баща ми ми забраняваше да карам когато е тъмно-според него нямах достатъчно опит )и взимах ключовете на семейната лада 2107 и към Пловдив за да е видя...И ставаше интересно когато примерно завалеше дъж и колата се изцапваше цялата , баща ми предишният ден е прибрал чиста и в сухо време ..Как ходех посред нощ на една чешма край града да е мия и след това да е бърша и след това в гаража за да не разбере никой ,че съм е карал .... А пред моета любима излизах с номера,че баща ми е дал колата с негово позволение ... Или пък сега си спомням за една случка как ходех до София на гости на едно гадже с лада-та ,а тогава баща ми ми забраняваше да карам до София самичък -все пак бях само на 18 години и аз за да не разбере просто си бях извадил други ключове за гаража и за да не разбере когато колата е нямаше просто сменях катинара на гаража за да не може да го отключи ..Пък и той малко трудно се отключваше по принцип -катинара де :) ) Ех, какви времена бяха , луда глава бях тогава, но и тогава живота беше друг -някак си по-спокоен ,а и хората и по-специално жените бяха по-добри .Заслужаваха повече саможертви ,а сега ..всяка 16-17 годишна се чуди с кой да си го сложи - този имал готина кола, онзи имал готини сини очи , третият имал доста финикийски знаци в портфейла си , четвърти е погледнал по -така в дискотеката от което тя се разтреперала ...Е, извинявайте колеги ,ама за такива момичета как да правим жертви ? Не казвам ,че всички са такива,но масово днешните пубери --само ги вижте, огледайте се около себе си - в главите им само мисълта къде да отидат в събота и при кого да е купона за да се напият и да се надрусат ,а след това с кого да си го сложат или пък как по-предизвикателно да се облекат за да може повече мъже да им обърнат внимание в резултат на което самочуствието до небето ,но това е вече коментар по друга тема ..

(преди много години живеех в Пловдив)

има още куп глупости които съм правил...

А вие ?
  • 30 отговора
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Нещо си се разнежил ми се струва. :D
      Сега обаче не е като преди... Времената се менят и както се казваше - "Едно време жените готвеха като майка ми, сега пият повече от баща ми". =)

Чудно ми е в тази тема, кой и какви ще ги пише... "Ммм вчера се запознах с една яка кака" :D :D
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Мдаа малко ме е избило на чувства...

и на мен ми е интр. какво ще кажат днешните младежи :D
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Евалата twinster...

Жена ти сигурно много се е кефила на тия изпълнения. Предполагам сега на доста жени им липсва цялата тая романтика, обаче покрай изнервения начин на живот, не остава много време да се мисли за такива неща.
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Първоначално публикувано от LetchLord
      Евалата twinster...

Жена ти сигурно много се е кефила на тия изпълнения. Предполагам сега на доста жени им липсва цялата тая романтика, обаче покрай изнервения начин на живот, не остава много време да се мисли за такива неща.
      Просто беше на 7-мото небе,когато ходихме (преди да се оженим) ходихме 1 и няколко месеца през цялото време получаваше всеки пожи ден по 20 алено червени рози !
      Още колко работи/глупости съм правил не е истина :D по късно ще обаждам
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Зависи си от човека, все още има хора които го правят. Лично аз не съм от тях. Като малък в 4-5 клас съм правил тъпотии, но дори вече почти не помня кво и що :spade:
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Аз пък не си спомням да съм правил нещо по-специално.Да,като младеж сме лудували доста,ходил съм заради жена до Пампорово в сняг,когато само снегорините се движат...
      Интересно,и аз съм от Асеновград ;)
    • Ico0o
      Ico0o
      Бронз
      Ами като гледам, аз май съм от 'модерните'.
      Несъм правил нищо по-специално за момиче, само защото съм преценил, че с нищо не го е заслужила.
      Не че винаги трябва да си заслужиш нещо, за да получиш, ама в днешно време не са много хората, дето правят такива работи, един вид 'отживелици' (нищо лично разбира се).

Винаги съм се отнасял с уважение и съм бил внимателен с момичета, ама не изпадам в по-дълбоки размисли и страсти за правене на кеф.
      Просто на себе си трудно правя удоволствие и не ми остава много време да мисля за излишен човек.

А иначе хората са го казали, уважавай само тая дето обичаш!
      Е май се бях влюбил един път и от тогава несъм повтарял тая грешка.
      Не мисля и да я повтарям, поне в близките години.
      Може и да губя, но личната ми преценка е, че не губя нищо, освен излишни ядове.

В днешно време момичетата са такива, че искат майка си и баща си (има много изключения разбира се).
      Аз на майка ми не приставам на акъла толкова, колкото тя ще иска на нея да и ходя по гъза. :f_eek:

Свестните са малко!
    • shipochkin
      shipochkin
      Бронз
      twinster признах те направо избухна с тая тема.Евала за куража!
      Аз няма да се вклювам щото съм от дъртите ;)
    • nikolabo
      nikolabo
      Бронз
      Много хубава тема! Но както каза Ico0o днешните момичета не заслужават нищо... Все се оплакват, че искат кавалери, които да им отварят вратите и да им подаряват цветя, но всъщност винаги избират този които се държи по-грубо с тях. Ако направите грешката да се държите като кавалер на първа среща с някоя 18-19 годишна пикла (с извинение) ще имате може би 10% шанс с нея (освен ако не е някакво свястно изключение разбира се :) ).
    • N0pr3s3n7
      N0pr3s3n7
      Треньор
      Треньор
      Има и свестни,трябва да ги потърсите :D Аз също както него съм от Пловдив и съм правил подобни неща но не чак толкова защото се пак моята приятелка живееше на 30 минути път пеша от нас.Странно и баща ми има лада :D :D . Та и аз доста пъти съм правил такива неща но наистина бях лудо влюбен в нея и само за нея мислех.Все пак тези чуства изчезнаха за около 1 година след като тя не се държеше мхм да кажа изобщо да показва че иска да сме заедно :D и логично се разделихме.След време тя почна да иска да сме заедно но след като вече нямаше нищо и дори като е видех не ми се разтуптяваше сърцето реших че няма смисъл вече.А иначе винаги има свестни момичета но трябва да ги търсите по истинската им същтност а не по външната им съншност :evil: :D Това е много важно !
    • sergo233
      sergo233
      Бронз
      "Ако искати да ни ибети,тряя ни черпите шницили първо" - фраза от първи курс в университета,мястото естествено е Ст. град.Не се разбра шницили всъщност шницели ли са,или някакъв селски диалект. :D :D :D :D :D :D Та мисълта ми е - ученическата любов си е ученическа любов.Тогава и за двама ви сте си достатъчни само вие,може и да кесите на една пейка в парка цял ден,може и да спите там,само и само да не се разделятеГотов си по всякакъв начин да докажеш това,на което си способен за нея.Евала на twinster,че я е запазил.Вече в студентските години се наглеждаш на всичко.Свестни мацки,боклуци,жени които пият по една бутилка и кусур,друсалки,курви и т.н. и т.н. .Почва и да се обръща внимание на други фактори,в Ст.град ако те видят че имаш кола и ебането е направо стопроцентово :D :D :D Тъй че трябва да попаднеш на жената,която те кара да се чувстваш като ученик,за която си готов да вървиш с километри,абе да те върне в първи клас.Ама ежедневието стана много забързано,хора които имат връзка от година-две едвам смогват да се видят вечерта в леглото.Къде ти време за романтика??
    • pseal
      pseal
      Бронз
      shipochkin

Ти по душа не си ли млад?

Аз няма да се включвам, да не развалям седянката на младежите :) :D
    • venci63
      venci63
      Бронз
      Първоначално публикувано от pseal
      shipochkin

Ти по душа не си ли млад?

Аз няма да се включвам, да не развалям седянката на младежите :) :D
      pseal, всички тук сте младежи, за мен поне ;) .

Разбира се, че има свестни момичета. Аз намерих такова, на 8 декември ще станат 25 години, откакто сме женени. Каква дата, нали? Втората половина от сватбата ми се губи :tongue: . Имах един много тежък период, лежах в болница. Жена ми през деня ходеше на работа, нощта я изкарваше на столче до леглото ми. И така цял месец. С чиста съвест мога да кажа, че с нея съм щастлив човек.
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Младежи ли !? аз вече дядо,ще ми викат вие младеж... :D

BTW:не съм от Пловдив,а преди мнооого години живеех там :D
      над 40 съм не ми се споменава колко точно,нека приемем 40 :D
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      @nikolabo, какви кавалери бе човек, какви джентълмени... Днешните млади девойки се влюбват в този, който най-малко им обръща внимание и най-много ги тъпче и наранява. Що за парадокс а? =)

П.с. Хубаво е да виждаш, как покера събира старо и младо. :D
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Джентълментството датира още от древността.
      Пещерните хора са го измислили.

Когато решили да се местят в друга пещера, те винаги давали ред и право на жените да влязат първи, защото са джентълмени!

Или по скоро ги пускали тях първи за да разберат дали вътре в пещерата има зверове? :f_biggrin:
    • Ico0o
      Ico0o
      Бронз
      Първоначално публикувано от DimitarLyubenov
      Джентълментството датира още от древността.
      Пещерните хора са го измислили.

Когато решили да се местят в друга пещера, те винаги давали ред и право на жените да влязат първи, защото са джентълмени!

Или по скоро ги пускали тях първи за да разберат дали вътре в пещерата има зверове? :f_biggrin:
      HAHAAHHAAAXXAXAXAXAXAXAAX :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin: :s_biggrin: :s_biggrin:
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Джентълмените не умряха ли със Зоро?
      Иначе май си правите някакво събрание на старата школа / не се обиждайте /. Като гледам май повечето сме от Пловдив и региона :) Което е добре :spade: Да си кажа в Пловдив са най-яките мацки :D
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Първоначално публикувано от twinster
      Първоначално публикувано от LetchLord
      Евалата twinster...

Просто беше на 7-мото небе,когато ходихме (преди да се оженим) ходихме 1 и няколко месеца през цялото време получаваше всеки пожи ден по 20 алено червени рози !
      Още колко работи/глупости съм правил не е истина :D по късно ще обаждам
      Извинявам се, ако разваля хубавата тема, ама силно се надявам розите да не са били точно 20 :f_biggrin: (сами се сетете защо)
    • 1
    • 2