кажете кода:)

• stanimirbs1
      stanimirbs1
      Начален
      Значи аз минах теста, 50 долара не получих ама както и да е де. Изписа ми, че получавам 10 нещо като утешителна награда в кейк покер. Дръпнах го тва, регистрирах се, но при регистрацията после трябваше да въведа някакъв активейшън код, който не го въведох. Първо не го знам какъв е, щото на имейла ми не е пратено такова нещо и второ как да го въведа, като вече натисна ли едит на моята информация, мога да променям всичко, като адрес, тел и тн, но полето за въвеждане на тоя код е изчезнало и не ми ги превежда 10те. Помогнете:)
  • 3 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей stanimirbs1,

Не съм 100% сигурен за какъв код става въпрос, но най-вероятно това е код за потвърждаване на имейла ти. Провери си пощата и виж дали не си получил писмо с този код от CakePoker.

Поздрави,
      Станислав
    • stanimirbs1
      stanimirbs1
      Начален
      emi az tova kazah de, che ne sam go poluchil. Nqkoi da mi kaje ako moje kakav e a i kade da go vkaram sled kato veche ne mi izliza tva pole.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей stanimirbs1,

Кодът е уникален за всеки потребител и следователно няма как някой от нашия форум да ти каже какъв е кода.

Ако имаш нужда от помощ със сметката си в Cake Poker, ти препоръчвам да се свържиш с техния съпорт. Аз лично съм го тествал и мога да те уверя, че отговарят много бързо и ще могат да ти помогнат.

Поздрави,
      Станислав

PS. Моля те пиши на български с кирилица. Това е важна част от Правилата на форума и всички тук спазват това изискване, просто защото така е по-лесно за останалите потребители. Благодаря ти!