Кой е най-лесният начин да изтегля парите към своята сметка?

• RAtanasoff
      RAtanasoff
      Бронз
      Здравейте, желая да изтегля парите събрани от TAF и се чудя кой е най-лесният и бърз начин да го направя. Имам някакъв проблем с верификацията към Moneybookers, затова се чудя дали мога да ги пратя примерно към някоя покер зала, от която да си ги изтегля без да ползвам Moneybookers, а директно към картата.

Благодаря ви предварително.
  • 11 отговора
    • numpaf
      numpaf
      Бронз
      Можеш. Но за да теглиш от сметката в залата към картата, първо трябва да си направил депозит със същата карта. ;)
    • RAtanasoff
      RAtanasoff
      Бронз
      Защото, не мога да намеря потвърждаване чрез СМС, а ми казаха, че ако трябва адресно ще чакам доста време да ми пратят писмо.
    • RAtanasoff
      RAtanasoff
      Бронз
      Извинете за глупавият въпрос, нужна ли е верификация за теглене на пари (както в случая) или е само, ако смятам да депозирам?
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от RAtanasoff
      Здравейте, желая да изтегля парите събрани от TAF и се чудя кой е най-лесният и бърз начин да го направя. Имам някакъв проблем с верификацията към Moneybookers, затова се чудя дали мога да ги пратя примерно към някоя покер зала, от която да си ги изтегля без да ползвам Moneybookers, а директно към картата.

Благодаря ви предварително.
      Здравей RAtanasoff,

Моля те пиши на отдела ни за обслужване на клиенти. Те ще ти дадат най-точна информация как можеш да получиш парите си от програмата ни Покани приятел.

Извинете за глупавият въпрос, нужна ли е верификация за теглене на пари (както в случая) или е само, ако смятам да депозирам?
      Това зависи изцяло от покер залата, но най-често се когато правиш първото си теглене се прави проверка на самоличността... особено ако не си депозирал със същата карта преди.

Поздрави,
      Станислав
    • RAtanasoff
      RAtanasoff
      Бронз
      Ще има ли проблем да пратя парите от TAF към чужд акаунт на Moneybookers, регистриран на мой приятел, а не на моето име?

Благодаря предварително.
    • iLeeT
      iLeeT
      Бронз
      btw, не ти препоръчвам да си теглиш точно в момента парите към МВ, щото ще почакаш минимум 20 дни. Аз мойте още ги чакам от 20-ти октомври и ми писаха, че имали много заявки и ще се позабави. Така че ако ти е належащо не ги пращай там, ако ест не бързаш няма проблеми ;]
    • RAtanasoff
      RAtanasoff
      Бронз
      Ще има ли проблем да пратя парите от TAF към чужд акаунт на Moneybookers, регистриран на мой приятел, а не на моето име?
      На моят Moneybookers ми изкарва- We are unable to debit payments from this credit/debit card. Please either try another credit/debit card or an alternative deposit option.
    • nikolabo
      nikolabo
      Бронз
      Имаш ли пари в картата?
    • RAtanasoff
      RAtanasoff
      Бронз
      He, за какво са ми след като искам да тегля?
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз

Благодаря предварително.
      Здравей,

Моля те свържи се с колегите от отдела за обсужване на клиенти. На тях можеш да задаваш всички въпроси свързани с твоята лична регистрация при нас. Те ще ти отговорят и ще ти помогнат.

Форумът е по-подходящ за разискване на общи, а не лични проблеми и въпроси.

Благодаря ти!
      Станислав
    • nikolabo
      nikolabo
      Бронз
      He, за какво са ми след като искам да тегля?
      За да извършат проверката трябва да имаш поне 3 евро в картата.