Moneybookers

• kiril92
      kiril92
      Бронз
      Ако си направя МБ парите които прехвърлям от покер залата за колко време ще са в дебитаната ми карта ?
      Защото като ги прехвърлям сега от залата в картата директно отнема 5-7 работни дни.
      И да ми кажете тънкостите при регистрацията в moneybookers .

Предварително ви благодаря
  • 6 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей kiril92,

След одобряване на тегленето, от самата покер зала, отнема около 8 часа. Самото одобряване от покер залата отнема до няколко дни, така че най-добре е да провериш с тях.

Тънкости за регистрацията, какво не ти е ясно? Виж тук: цък.

Поздрави,
      Деси
    • MordosBG
      MordosBG
      Бронз
      Първоначално публикувано от kiril92
      Ако си направя МБ парите които прехвърлям от покер залата за колко време ще са в дебитаната ми карта ?
      Защото като ги прехвърлям сега от залата в картата директно отнема 5-7 работни дни.
      И да ми кажете тънкостите при регистрацията в moneybookers .

Предварително ви благодаря
      Моят личен съвет е да си дърпаш парите направо в дебитната карта....ще ти отнеме почти същото време , а и в МБ има такса която ти одрържат при теглене...а аз имах и друг проблем с МБ....тъй като депозирах с тях 30$ по-късно исках да изтегля 100$ направо в дебитната карта обаче ми пишеше в покер залата (ПокерСтарс) съжаляваме дрън дрън трябва да изтеглите най-малко 100$... малко се почудих и след това видях че МБ ме задължава ако тегля нещо да изтегля през тях сумата която съм депозирал(най-малко)...и другото вече нали може направо в дебитната карта....Само че аз в случая бях напълно прецакан защото имах 110$ примерно... 30$ за МБ и ми остават 80$ а то най-малко можеш да теглиш 100$ ....
      Та мисълта ми е не си ослужнявай живота допълнително :) и гледай да дърпаш пари в началото на седмицата , защото банките както и транзакциите не работят събота и неделя :)
    • numpaf
      numpaf
      Бронз
      Извинявайте, ако ми е грешна информацията, но Moneybookers не предлагат ли дебитни карти, свързани със сметката ви? Аз ползвам Neteller, пратиха ми Mastercard, с който си харча директно паричките от акаунта ми. Така избягвам допълнителната транзакция към карта. Вярно, има такса за превалутиране, но такава се плаща и на българската банка като ви обръща доларите в левове. POS терминали има вече във всеки по-голям магазин. Супер полезна ми беше и в чужбина, защото можеш да си сигурен, че никъде няма да те върнат.
    • nadetoo82
      nadetoo82
      Бронз
      Здравейте, искам да попитам как става тегленето към moneybookers от програмата "Покани приятел" В смисъл такъв, трябва ли да имам верифицирана дебитна карта там или на този етап не е нужно? Съжелявам ако въпроса ми е глупав :) (просто искам да дръпна парите там и след това да ги депозирам, за да се възползвам от бонус за първи депозит и т. н. )
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от nadetoo82
      Здравейте, искам да попитам как става тегленето към moneybookers от програмата "Покани приятел" В смисъл такъв, трябва ли да имам верифицирана дебитна карта там или на този етап не е нужно? Съжелявам ако въпроса ми е глупав :) (просто искам да дръпна парите там и след това да ги депозирам, за да се възползвам от бонус за първи депозит и т. н. )
      Здравей,

Ние не изискваме да имаш верифицирана дебитна карта в Moneybookers. Трябва ни просто твоят акаунт там.

Възможно е, ако сметката ти в Moneybookers не е верифицирана, да имаш някакви лимити за получаване и теглене на пари, но предполагам, че няма да е проблем да получиш $50 и да ги депозираш в покер зала. За да видиш текущите лимити на сметката ти в Moneybookers, логни се в сайта им и натисни View Limits от дясното меню.

Поздрави,
      Станислав
    • miken8716
      miken8716
      Бронз
      Не съм съгласен, че МБ е лоша алтернатива за теглене на пари дори обратното.Според мен даже това е най-бързия и ефективен начин да си изтеглиш печалба от някоя покер платформа.Скоро си очаквам и МБ Мастеркарда, така че не знам какво се оплакват от МБ