малко помощ

• MuMuCu
      MuMuCu
      Начален
      здравейте преди малко се регистрирах и искам да попитам нещо. Спряла съм се на покерстрарс. как трябва да процедирам за да получа 50$. Трябва да мина теста и след това да се регистрирам в покерстарс или мога да се регистрирам веднага и след това да мина теста.
  • 9 отговора
    • MuMuCu
      MuMuCu
      Начален
      Ако не успееш да събереш 500 VPP в рамките на 90 дни, началният капитал от $50 ще бъде взет обратно от сметката ти. Ако имаш по-малко от $50, то тази сума ще бъде взета обратно.!!!! Някой ще ми разясни ли какво значи това? При условие че получа 50$ начален капитал и в рамките на 3 месеца не успея да направя 500 фтп точки покерстратеги ще ми иска да върна 50$ начален капитал ли? моля за разяснение по този въпрос.
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Първо теста.След като те одобрят тогава се регистрираш,ако вече нямаш сметка там.
      Не,взимат ти това,което е останало ;)
    • MuMuCu
      MuMuCu
      Начален
      миско не си ме разбрал явно в сайта пише че ако не събереш 500 фтп точки до 3 месеца ще ти земат 50$ или каквото е останало.ако примерно имам 400 фтп събрани покерстратеги ще ми иска 50$ ли ? а ако направя примерно 1000 фтп за 3 месеца пак ли ще си вземат тези 50$ начален капитал? или ако ги изиграя и след 1 месец ми омразне да играя в покерстарс а играя в фул тилт покер примерно пак ли ще искат да им върна 50$ който съм получила в покерстарс. ?( ?( ?(
    • MuMuCu
      MuMuCu
      Начален
      значи доколкото разбрах ако от 50$ начален капитал ти останат и нямаш събраните фтп точки ти ги зимат тези който са ти останали. А ако ги изиграеш не ти търсят тези 50$. Така ли да го разбирам? или изигравам 50$ и си правя депозит после и след 3 месеца не съм събрала тези 500 фтп точки ще ми вземат от мойте пари тези 50$?
    • misko69
      misko69
      Бронз
      За старса не знам.На мен ми ги дадоха в друга зала и наближава времето да си ги вземат....При мен е още по-омотано,ама не е за тук.
      Я питай отдела- http://bg.pokerstrategy.com/home/support/
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от MuMuCu
      значи доколкото разбрах ако от 50$ начален капитал ти останат и нямаш събраните фтп точки ти ги зимат тези който са ти останали. А ако ги изиграеш не ти търсят тези 50$. Така ли да го разбирам? или изигравам 50$ и си правя депозит после и след 3 месеца не съм събрала тези 500 фтп точки ще ми вземат от мойте пари тези 50$?
      Здравей,

Правилно си разбрала. Ако получиш безплатните $50 в PokerStars и до 3 месеца не спечелиш 500 VPP, ние ще си вземем $50 или това което е останало. Ако след това депозираш сама, ние няма да ти вземем част от твоя депозит... дори и ако изцяло си загубила безплатния начален капитал.

За да получиш $50 в PokerStars, първо трябва да преминеш теста, и после трябва да посетиш тази страница и да се регистрираш в PokerStars с бонус кода, който е посочен там.

Ако имаш и други въпроси, не се колебай да питаш.

Поздрави,
      Станислав
    • MuMuCu
      MuMuCu
      Начален
      Благодаря Станислав сега ми е ясно всичко. Ако играя с тези 50$ от началния капитал и събера за 3-те месеца примерно 300$ и не съм достигнала квотата от 500фтп покерстратеги ще си вземе 50$ който съм получила като начален капитал. А ако изиграя тези 50$ и след това си заредя сметката в покерстарс с собствени пари дори и да не съм постигнала тези 500 фтп или дори и да направя над 500фтп и имам към 500-600 долара те няма да вземат тези 50 $. По тази логика предполагам че всеки който е получил 50$ начален капитал ги изиграва и след това си зарежда от собствената сметка. извинявам се че не са ми ясни някой неща но се надявам да не задавам повече подобни въпроси. Минавъм към теста :) За 1-2х прочетох доста интересни неща сайта е превъзходен. Пожелавам успех на всички
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ MuMuCu,

Правилно си разбрала. Не мисля, че всеки умишлено бърза да загуби парите, доста хора всъщност се справят с това да ги освободят, друга част просто не спазват управление на банката и за съжаление губят бонуса. Мисля, че най-удачно ще е да играеш с $50 и да спечелиш за тези три месеца още (както сама каза) 300 и да акумулираш необходимите точки. Дори и да не се справиш с критерия за освобождаване, което не ти желая, ще ти вземем само $50, но те ще са ти донесли цели $250 отгоре.

Успех по масите!

Поздрави,
      Деси
    • MuMuCu
      MuMuCu
      Начален
      права си деси :) преминах теста с което се гордея!! от всичките книги който сам прочела и това което съм намирала в интернет бледнее пред информацията която открих тук!!! Не съм и предполагала че може да съществуват подобни стратегии и елементарни неща който съм грешала до сега.... надявам се скоро да дигна нивото и да чета другите статии просто е превъзходно да е събрана толкова информация на куп за покера... благодаря много за това.
      П.С ще почерпя мажа ми една бира!! Гледам го от няколко дена че чете саита но никога не съм предполагала какво толкова му е интересно тука. Е сега вече знам какво... БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО!!