Смяна на залата?

• antri123
      antri123
      Бронз
      Здравейте,
      Въпросът ми вероятно се повтаря, но трябва да съм сигурна:) Още малко и ще събера 50$ от покани приятел. Проблемът е, че се регистрирах в Пасифик покер, а виждам, че няма начин да си преведа тези пари директно в тази зала.. Мога ли да създам втора тракната към вас сметка във Фул тилт, или ще ми препоръчате да използвам мъни букърс?
      И друго - с този предов ще се активира ли някой от бонусите на залите?
      Мерси предварително :f_biggrin:
  • 7 отговора
    • Igra7a
      Igra7a
      Бронз
      Аз мойте 50 $ от покани приятел ги вложих в покерстарс чрез мънибукерс без проблемно
    • antri123
      antri123
      Бронз
      В смисъл - изтеглил си ги чрез Мъни букърс, и си ги вложил, така ли? Искаше ми се директно да си ги преведа в покер залата, но без да губя от бонуса за първи депозит..
    • numpaf
      numpaf
      Бронз
      Изтегли си ги тогава към Moneybookers и след това ги депозирай, в която зала искаш. Ще си имаш бонуси и всичко останало. Ако трансферът е директно към залата, мисля че не се смята за депозит и няма бонуси.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от numpaf
      Изтегли си ги тогава към Moneybookers и след това ги депозирай, в която зала искаш. Ще си имаш бонуси и всичко останало. Ако трансферът е директно към залата, мисля че не се смята за депозит и няма бонуси.
      +1

Най-добре е наистина да си искаш парите от програмата Покани Приятел към сметката ти в Moneybookers и от там можеш да си ги депозираш, в която покер зала си избереш. Ако нямаш сметка в Moneybookers, можеш да си създадеш такава от тук и ще получиш 100 Strategy Points бонус :-)

Ако искаш да ти изпратим парите директно по покер сметка, това не се брои за депозит и няма допълнителни бонуси.

Поздрави,
      Станислав
    • antri123
      antri123
      Бронз
      Златни сте, мерси, само другото въпросче ми остана - мога ли да имам сметки в две зали, тракнати към Pokerstrategy?
    • shifttronic
      shifttronic
      Бронз
      Да, можеш да имаш сметки, тракнати към покерстратеджи във всички зали, изброени на сайта :)
    • antri123
      antri123
      Бронз
      Благодаря на всички отзовали се, успех на масите:)