50$

• vladimirvalkov
      vladimirvalkov
      Бронз
      Здравейте,искам да попитам таи като преминах теста и ми иска да си снимам личната карта. иска ми също да изпратя някаква сметка на мое име, а аз нямам. Дори сметката на gsm не е на мое име таи като когато си пусках сметка нямах още години и така си остана. Иначе за другото няма проблем ще снимам лична карта и там каквото трябва проблем ли ще е и какво мога да направя. Мерси предварително.
  • 1 отговор
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от vladimirvalkov
      Здравейте,искам да попитам таи като преминах теста и ми иска да си снимам личната карта. иска ми също да изпратя някаква сметка на мое име, а аз нямам. Дори сметката на gsm не е на мое име таи като когато си пусках сметка нямах още години и така си остана. Иначе за другото няма проблем ще снимам лична карта и там каквото трябва проблем ли ще е и какво мога да направя. Мерси предварително.
      Здравей vladimirvalkov,

Моля те свържи се с колегите ми от отдела за обслужване на клиенти - ПОМОЩ и ги попитай какво точно трябва да изпратиш. Обикновено снимки на личната карта отпред и отзад са достатъчни, защото отзад е изписан и адреса ти.

Колегите ми от ПОМОЩ ще отговорят най-точно на въпросите ти, защото те имат достъп до регистрацията ти при нас и най-добре знаят какво е необходимо да изпратиш, за да преминеш през проверката на самоличността.

Поздрави,
      Станислав