Най-силното ви преживяване

• twinster
      twinster
      Бронз
      Така мисля,че е ясен въпроса,какво беше най-силното ви преживяване и кога,кое накара сърцето ви да бие много силно ? моето ще го споделя по-късно,че доста дълго
  • 23 отговора
    • twinster
      twinster
      Бронз
      нямате или ви мързи да пишете ? :D
    • misko69
      misko69
      Бронз
      За мен е раждането на дъщеря ми.Не знам защо,тя се роди 2 години без два дена след батко си.Може би при сина не можех още да осъзная какво се е случило.Дъщерята я празнувах 5-6 дена,луд купон нон стоп.
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Като ми бият асата всеки път ми спира сърцето, лошото ще е ако и на лаптопа му спре сърцето някой път като ми бият асата
    • boyanbozhidarov
      boyanbozhidarov
      Бронз
      Най-силните ми преживявания предстоят да се случат ..... дори когато стана на 70 и някой ме попита този въпрос, ще му отговоря същото. Такова ми е мисленето, просто съм оптимист с лека нотка на реализъм :) obviously.

А иначе за силни преживявания до сега .... положителни - когато съм постигнал нещо, за което съм хвърлил много труд, пот, кръв, сълзи etc. и от другата страна - негативни - са моите големи и гръмки провали в живота, които не са никак малко като за човек на 21 .... и в двете насоки обаче е твърде лично за да го коментирам тук.

П.П. За щастие в покера още не съм имал големи издънки. Не съм имал и големи успехи обаче, което трябва да променя :s_cool:
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Мисля, че моето е на един панаир в САЩ. Бях на едно огромно виенско колело, което беше с клетки, които се въртяха като центрофуга. На мен, малко европейско създание, краката ми се извадиха от предпазната тръба за подробностите няма да говоря. Спомням си, че докато направят пълно завъртане и аз сляза, вече мислех как ще си отида към България с кораб, а не самолет. :)

Смешното е, че когато си бях вече в родината се сетих, че съм била в държавата, в която съм можела дори да ги осъдя за счупването на нокът. В крайна сметка, за мен най-важно беше, че слязох жива.
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Когато скочих от Аспарухов мост ....

с бънджи
      :f_cool: :f_cool:
    • ninjaflash
      ninjaflash
      Бронз
      За днес-да играя някакъв фрирол за 10к ,70-4овека да взимат пари (30 долара за 70-тия) и аз след 3 часа да отпадна 80-ти и да не си удвоя банката
      и без тва беше скапан ден,ще се напия с гадното домашно вино вкащи
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Първоначално публикувано от ninjaflash
      За днес-да играя някакъв фрирол за 10к ,70-4овека да взимат пари (30 долара за 70-тия) и аз след 3 часа да отпадна 80-ти и да не си удвоя банката
      и без тва беше скапан ден,ще се напия с гадното домашно вино вкащи
      пич,не говоря за такива неща...то ако всеки вземи да разказва какво му се е случило...ще стане боза.
    • ninjaflash
      ninjaflash
      Бронз
      Да разбирам,просто съм афектиран
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Няколко силни преживявания:

• twinster
      twinster
      Бронз
      темата е за лично преживяване :D
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от twinster
      Гледам, че скоро не са писали за лични, та да я съживя с малко екшън. :)
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Първоначално публикувано от DessiP
      Гледам, че скоро не са писали за лични, та да я съживя с малко екшън. :)
      хахах,явно никой не е оцелял след такова преживяване за да може да сподели
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ twinster,

Да, ама не. :) Нещо, което пропуснах да спомена на никой.
      Миналата седмица се прибирах вкъщи, това ще рече Испания, а бях с колело и се движех по гибралтарските "булеварди". Точно преди пистата за излитане, дам, пресичам я всеки ден, един пешеходец се опита да ме убие, без да иска.

Ето снимка на булеварда преди пистата за излитане, аз бях малко преди нея:

Та както си карах с колелото, нямаше самолет, :) и се движех по лентата за колоездачи, която е не само за колелета, но и автобуси и камиони (луда държава), та както си карам колелото с умерена скорост, тотално от никъде се хвърли един безмозъчен испанец, който естествено ме събори от колелото, аз паднах почти под (слава богу) спрял автобус и само на метър от движещ се камион след мен.

Не си счупих дори и нокът, настана малко паника, а полицаят, който беше на 10 метра от всичко, даже не излезе от колата си.
    • twinster
      twinster
      Бронз
      :D :D :D :D :D :D :D
    • numpaf
      numpaf
      Бронз
      Не виждам какво е смешното. Това в най-добрия случай е стресиращо, поне както е описано. Деси, радвам се, че си добре. Аз като карам колело приемам, че съм невидим за околните и си отварям очите на четири. Мислех си, че по белите страни е по-различно положението.
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Първоначално публикувано от numpaf
      Не виждам какво е смешното. Това в най-добрия случай е стресиращо, поне както е описано. Деси, радвам се, че си добре. Аз като карам колело приемам, че съм невидим за околните и си отварям очите на четири. Мислех си, че по белите страни е по-различно положението.
      извинявам се,не бях прочел под снимката
    • numpaf
      numpaf
      Бронз
      Това обяснява нещата. Пистата наистина е сюреалистична :) . Не бях виждал такова нещо. А си минал на червено, а те отнесъл някой Airbus :f_cool:
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      ОМГ Деси ... къде караш ти колело? :f_biggrin:

Това го гледам от 10 минути и някак си не мога да повярвам, че е реално... :s_o:

Митко
    • 1
    • 2