онгейм или микрогейминг мрежа?

• yago215
      yago215
      Бронз
      Здравейте, ако някой има желание, моля да даде мнение относно следното:
      Оказва се, че има само два сайта към които мога да си отворя сметка тракната към покерстратеджи : ЕУРОПОКЕР (мрежа онгейм) и ЛАДБРОУКС (мрежа микрогейминг). Какви впечатления имате за всяка от двете мрежи? Всяко мнение ще е добре дошло. Може и да стане добра и полезна тема за сравнение на двете мрежи. Благодаря в аванс!
      П.С. Имам сметка към БЕТФРЕД, но не желая да играя в АЙПОКЕР мрежата - играта там напоследък не ми харесва.
  • 4 отговора
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      Е напиши какво точно те интересува и какво играеш. Щото ще е тъпо някой да седне да ти пиша как е играта не къси кеш маси, а да се окаже, че ти играеш МТТ или пък те интересува бърз ли е съпорта ;) Ако не се бъркам, съм виждал твои ръце за анализ и играеш кеш, но все пак е добре да споменеш някви такива неща.
      Иначе аз не знам как е в МГ, но в онгейм съм играл и за нея евентуално мога да ти отговоря на някои въпроси.

Cheers,
      kotsebotse :s_cool:
    • yago215
      yago215
      Бронз
      Верно, да бях написал формата ?( . Интересувам се от холдем без лимит къси маси - как е на НЛ10 ? Имам съвсем бегли наблюдения, че късите маси в онгейм са 5 макс, докато в микрогейминг са 6 макс - това би трябвало да има значение, може би на 5 макс маси трябва да се играе малко по освободено ? (една орбита е от само 5 врътки) - като цяло как на НЛ10, има ли много "акули", много ли стегнато играят? Предполагам, че АБВ покер по стратегията на големия стак (ако се прилага правилно, разбира се) ще е достатъчно да се бие НЛ10 или има някакви особености на 5 макс маси?
      И да знаеш, че много ще ти досаждам за в бъдеще с постване на ръце :f_biggrin: и ще разчитам много на анализите ти и тези на даркуан, също и на по-опитните колеги за израстване - желанието го имам...другото зависи от мен.
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      Да, късите маси са 5 макс в онгейм, което води до доста агресивна игра и може би по- висока вариация. Не съм играл НЛ10 в онгейм, но като цяло в мрежата има доста слаби играчи, като по мое наблюдение преобладават агресивните слаби играчи, които се опитват да печелят с неоправдано висока агресия, за сметка на пасивните стейшъни (не че и такива няма де). На НЛ10 със солиден ABC покер не би трябвало да имаш проблеми. А относно по- лууз играта, той дори самият 5макс формат ти я прави такава, тъй като реално позицията, в която си най- тайт (УТГ) я няма. Има хора тук, които са играли и играят НЛ10 в онгейм, така че предполагам и те ще те напишат впечатления.

Cheers,
      kotsebotse :s_cool:
    • yago215
      yago215
      Бронз
      Хмм...май не съм готов още за по-висока вариация откъм банка, ще трябва май да гоня 6 макс маси първоначално, благодаря.