Теглене от FTP

• krilatt
      krilatt
      Бронз
      Благодаря за бонуса от 50$. Въпросът ми е следния:
      След като играх с вашия бонус за 2-3 дни натрупах банка от малко над 250$ имам и над 500 FTPoints. Опитвам да изтегля 150 долара, чрез опцията "локален банков трансфер", но заявката не може да бъде обработена?!
      Някой срещал ли е подобен проблем?
      Тъй като не съм депозирал собствени средства има ли проблем да тегля?
  • 6 отговора
    • osnovat
      osnovat
      Бронз
      трябват ти 1000 точки да направиш и ще може да теглиш
    • krilatt
      krilatt
      Бронз
      До колкото разбрах тези 1000 точки са необходима само за 50 доларовия подарът от покерстратиджи, аз искам да си оставя 100 долара сега имам 250. Явно съм в грешка?
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей krilatt,

Бонуса не се води за депозит и за да можеш да теглиш, ще трябва да депозираш.

Поздрави,
      Ицо
    • krilatt
      krilatt
      Бронз
      ОК, благодаря! МАй ще трябва да си подновявам кредитната карта и да депозирам някакви пари. Успех по масите!
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей отново,

Можеш да използваш и Moneybookers. Ако досега си нямал акаунт там, можеш да си отвориш такъв през PokerStrategy.com, за което ще получиш допълнително 100 Strategy Points. За повече информация тук - http://bg.pokerstrategy.com/moneybookers/

Поздрави,
      Ицо
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от krilatt
      До колкото разбрах тези 1000 точки са необходима само за 50 доларовия подарът от покерстратиджи, аз искам да си оставя 100 долара сега имам 250. Явно съм в грешка?
      Здравей,

Правилно си разбрал. Можеш да си изтеглиш печалбите над $50 бонус и преди да имаш 1000 FTP, но тогава важат стандартните изисквания на Full Tilt, тоест PokerStrategy.com не те ограничава да си теглиш печалбите.

Най-вероятно трансферът не е бил разрешен, защото никога не си депозирал от тази банкова сметка. Обикновено покер залите разрешават теглене само към банкова сметка/дебитна или кредитна карта/ от която първо си депозирал.

Най-добре се обърни към отдела за обслужване на клиенти на Full Tilt и ги попитай, защо не си могъл да изтеглиш печалбите си по банков път.

Поздрави,
      Станислав