За 50$

• dayan2
      dayan2
      Бронз
      Добре направих всичко минах ИД чек и после ми писахте че акаунта ми не е трацкнат кум ПС е добре как да ви докажа че съм направил всичко което искахте много внимателно гледах всичко и съм направил всичко ступка по ступка и всичко е точно за 1ви път си дръпнах Покерстарс и се регистрах друн друн и после ми пишете че не съм тракнат ? даже снимка имам че съм написал кода защото попринцип забравям и да не са чудя после дали съм го написал го снимах. А даже и като не стана в покерстарс не мога да си въведа акаунта при фуллтилт .... и какво става сега само не ми пишете че не съм ви изпулнин изискванията защото съм . сигорен съм!
  • 1 отговор
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей dayan2,

Информацията, че сметката ти в PokerStars не е тракната към нас идва от покер залата и за съжаление няма какво да направим, за да променим това.

Ако сметката ти във Full Tilt е създавана с нашия бонус код PS150 и според инструкциите описани тук, ще можеш да получиш безплатния начален капитал там. За целта, пиши на колегите от отдела за обслужване на клиенти (ПОМОЩ) и им изпрати потребителското си име във Full Tilt.

Поздрави,
      Станислав