Проблем с Видео Галерията

• radotooo
      radotooo
      Бронз
      та проблема ми е следния http://img571.imageshack.us/i/radotoo.jpg/ с Windows 7 съм и наи новите кодеци K Lite codec pack ..... само в саита на покерстратегу ми го прави този проблем, никаде другаде кадето и да съм гледал клипове през последните 5 месеца .......

пс: от съпорта ми казаха да пиша във форума сру ако съм збъркал раздела
  • 14 отговора
    • vlado81rs
      vlado81rs
      Бронз
      Аз съм с Google Chrome, Win7 и проблем при мене няма... Точно за това видео което си показал на снимката.
    • iivanoff
      iivanoff
      Бронз
      На мен единственото което е, като отворя форума през Chrome автоматично ми прелиства отделните страници и на моменти нещо ги поставя една върху друга и е доста изнервящо. Но със клиповете провери да не ти липсва някой plugin на браузъра.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей radotooo,

И аз тествах същото видео с Firefox и всичко си е ОК. Изглежда като проблем с кодеците... пробвай да ги преинсталираш или да сложиш някой друг пакет.

Поздрави,
      Станислав
    • radotooo
      radotooo
      Бронз
      свалих си Google Chrome и преинсталирах кодеците и пак сами така :(
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      Първоначално публикувано от radotooo
      Освен и флаш плейъра да си дръпнеш последна версия... :f_confused:
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Аз всъщност имах абсолютно същия проблем след като си инсталирах Windows 7. Мисля, че прост свалих друг плейър за браузъра, обаче беше отдавна и не си спомням на 100% какъв беше случая.

Инсталирай си VLC player-a (http://www.videolan.org/vlc/) и потърси из google разни VLC plug-ins за browser-a който ползваш.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от radotooo
      Кой кодеци инсталираш? Ето тези би трябвало да ти свършат работа:
      http://www.codecguide.com/download_k-lite_codec_pack_basic.htm

Пробвай да инсталираш и последната версия на флаш плеъра: http://get.adobe.com/flashplayer/
    • radotooo
      radotooo
      Бронз
      със същите кодеци съм последна версия на флаш плеяра няколко пъти преинсталирах всичко което се сетя.... и нестава и нестава .... vlc-то го свалих вкарах плугин и пак нищо ......
    • numpaf
      numpaf
      Бронз
      Махни ги тези кодеци и пробвай без тях. За пръв път чувам, че трябват кодеци, за да се гледа флаш видео. Аз нямам такива k-lite боклуци и всичко с видео материалите си е наред.
    • radotooo
      radotooo
      Бронз
      пфф най - накрая се оправих .... ъпдеитнах си драйверите на видео картата и стана ... интересно ми е защо само тука ми го правеше този проблем... но както и да е вече всичко е 6 .. 10x to everyone !!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Радвам се да прочета, че проблемът се е разрешил :)

Приятно гледане на нашите видеоматериали :)

Поздрави,
      Надя
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от numpaf
      Махни ги тези кодеци и пробвай без тях. За пръв път чувам, че трябват кодеци, за да се гледа флаш видео. Аз нямам такива k-lite боклуци и всичко с видео материалите си е наред.
      Видео материалите са mp4, а не флаш. Самият видео плеър е флаш базиран. Тоест трябва ти актуална версия на флаш, за да заредиш видео плеъра, а за видеото ти трябват h264 кодеци, защото видеото е mp4 формат :-)

@radotooo

И аз се радвам, че проблемът се разреши. Добре, че си се сетил да преинсталираш драйверите на видео картата си.

Поздрави,
      Станислав
    • numpaf
      numpaf
      Бронз
      Първоначално публикувано от StanislavI
      Видео материалите са mp4, а не флаш. Самият видео плеър е флаш базиран. Тоест трябва ти актуална версия на флаш, за да заредиш видео плеъра, а за видеото ти трябват h264 кодеци, защото видеото е mp4 формат :-)
      Ясно, мерси за инфото :)
    • Rolland6
      Rolland6
      Бронз
      а други филми гледаш ли ???