Имам въпрос към абсолютно всички?

• lilwayne1991
      lilwayne1991
      Начален
      Искам да попитам имате ли някакъв съвет как да избягвам следните ситуации - Ситуация 1: аз имам две дами той има два попа или два асака. Той влиза олл ин от началото? ако невлезе олл ин а само рейзне на флопа ако излязат асо или поп ще се усетя и ще се спася но ако излязат ниски карти като 3 6 10 пак съм вътре.. и това дали може да се избегне.
      Ситуация 2: аз имам поп и вале той има поп и асо на масата има два попа вале и асо.. изобщо възможно ли е да се избегне такова нещо защото ако е в ринг игра си имам бай-ин, но ако е в турнир това означава че си продавам турнира.. може би единсвения начин е да се превърна в кол стейшън и да се моля да не взлезе олл ин след като не съм сигурен на 100 процента в ръката си.
      Ситуация 3: Имам асо и поп той има асо и 8 и ми плаща рейза на масата излизат асо 4 8 по принцип по се справям в тази ситуация защото играя предпазливо а и гледам на 1 чифт да не влизам олл ин но все пак..
      Някакви идеи и за 3те ситуации и изобщо как да изиграя префлопа, флопа, търна и ривъра?
  • 4 отговора
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      1) трудно, въпреки, че дами се фолдват понякога, има доста ръце срещу които си напред, така че трудно. Вече ако е излезнал нисък флоп още по-трудно да ги фолднеш
      2) Тук може би решението е да си фолднал префлоп попа и валето си. Вече ако са дошли такива карти на борда би трябвало с удоволствие да влизаш ол ин.
      3) Лично аз бих играл топ пеър топ кикър агресивно, дори лошия да има 2 чифта, това няма да е толкова често, а често ще бъде с доминирано асо и ще му прибера чиповете.

Прочети си статиите още веднъж и каквото пише там, това прави. Гледай да не обръщаш внимание на временните резултати, щом спазваш статиите успеха ще дойде рано или късно.

Мир
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      5-те другаря защо немога да те намеря в покерстарс да не си си махнал отметката и да си станал невидим :) я да те видя как играеш показваи се бързо :)
    • Ico0o
      Ico0o
      Бронз
      Първоначално публикувано от Bot33
      5-те другаря защо немога да те намеря в покерстарс да не си си махнал отметката и да си станал невидим :) я да те видя как играеш показваи се бързо :)
      Ние чакаме да го видим от негова гледна точка (клипче), спокойно ще можем тогава да се порадваме. :spade:
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей lilwayne1991,

Най-добрият начин, да отиграваш ситуациите възможно най-печелившо, е да пускаш ръце за анализ във форума: научи повече тук цък.

Поздрави,
      Деси