888.com - кога може да се тегли

• 7 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей pastet89,

Принципно ние превеждаме началния капитал, за да изградиш своята покер банка, затова и има условия, на които трябва да се отговори, преди да можеш да изтеглиш началния капитал или своите печалби.

В 888.com Pacific Poker началният капитал ти е напълно на разположение (за теглене напр.) след като разиграеш $5,000 на масите. Това не означава задължително да ги загубиш, всеки долар от капитала може да бъде залаган многократно.

Поздрави,

Надя
    • pastet89
      pastet89
      Бронз
      Мерси, спокойно не съм тръгнал да ги тегля сега, много ясно че раязигравам и се зарибявам по вашите стратегии, защото се убдеих че в дългосрочен плкан ДЕЙСТВАТ!! Само да питам при играта на турнири за 'разгхран долар' целия вход ли ще се признава демек да речем 1$ + 0,1 или само 0,1-то т. е. рейка за 888.ком?
      Мерси предварително.
    • dddexxx
      dddexxx
      Бронз
      Всеки заложен долар се признава. 1.10$ СТГ са = 1.10$ total wagered money, които трябва да превърнеш в 5,000 за да ти отворят тегленето.
      1$ рейк (или 10 такива 1.10СТГ турнира) са равни на 4покерстратеджи точки :)
      ГЛ.
    • bigrookie
      bigrookie
      Бронз
      Здравейте

и аз имам бонус от 50$ в 888 от около 2 месеца
      искам да попитам едно въпросче, има ли някакъв период в който трябва да се направи този оборот от 5000$

благодаря предварително
    • bigrookie
      bigrookie
      Бронз
      а къде може да се види колко оборот е навъртян
      :) мерси предварително
    • misko69
      misko69
      Бронз
      90 дена доколкото знам,а колко си избил пишеш на сервиза ;)
      както аз си ги смятам,техните бонус точки х10,това е приблизително сумата,която си разиграл до сега ;)
    • bigrookie
      bigrookie
      Бронз
      значи имам да си поиграя още доста защото в момента съм с около 250 точки което значи че още толкова ще трябва да навъртя :(

мерси много за инфото беще ми много полезно :)