С какво се занимавате ?

• twinster
      twinster
      Бронз
      В тази тема всеки може да сподели с какво се занимава (ако иска разбира се) така може да помогнем на някой който се нуждае от услуга в даден бранш :D

Аз съм BOSS :D имам няколко магазина (хранителни) и 2 за дрехи :s_biggrin:

а забравих,играя покер (ММТ-играч съм) и съм печеливш :D
  • 46 отговора
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Аз съм одитор, или по нашенски контрол на качеството :)
      По специфично към финансови институции, но и към магазини мога да се ориентирам (хранителни и с дрехи) :f_biggrin:
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Аз играя покер, иначе преди съм бил аниматор и преди това търговски представител, но настоящата ми работа най-много ми харесва :D :s_cool:
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Безработен,нооо...имам магазин за хр.стоки,който съм дал под наем ;)
    • numpaf
      numpaf
      Бронз
      Абе twinster да не ти е наемател? :D
    • novkov
      novkov
      Бронз
      Аз имам фирма за преводи, завършил съм психология - бакалавър, сега следвам магистратура.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      До гуша ми дойде да работя за малко пари и кофти хора, затова напуснах и станах професионален лентяй. :f_biggrin:
      Сега специализирам в лежане по гръб, вдигане на възглавница и завивки от лег, креватни преси и упражнения на стол с мишка. :D :D :D (armchair athlete)
    • whiteJaul
      whiteJaul
      Бронз
      занимавам се с Любов и играя покер от 15.10.10 или 24.10.10 не помня,не ми се смейте :D преди това беше едно невероятно лято,а преди това 7 години технически интервенций,обикнах покера най-вече заради проблемните и сложни ситуаций,явно обичам да има такива в живота ми и понякога май съвсем умишлено се въвличам,но в покера ги имам в изобилие и съм напълно удолетворен от играта,не играя толкова за парите,но се налага да ги смесвам приятно с полезно :D
    • whiteJaul
      whiteJaul
      Бронз
      обърках :D
    • whiteJaul
      whiteJaul
      Бронз
      Първоначално публикувано от moodkiller
      До гуша ми дойде да работя за малко пари и кофти хора, затова напуснах и станах професионален лентяй. :f_biggrin:
      Сега специализирам в лежане по гръб, вдигане на възглавница и завивки от лег, креватни преси и упражнения на стол с мишка. :D :D :D (armchair athlete)
      много се смях :D :D :D сложи няква допълнителна тежест на мишката за предмишница :D :D
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Първоначално публикувано от numpaf
      Абе twinster да не ти е наемател? :D
      не магазините са лично мой ! :s_cool:
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Аз се занимавам с дизайн на мебли и интериор . В момента работя за една мебелна фирма и по - цел ден съм на работа , което не ми позволява да играя покер активно , но гледам да не пропускам ден . Като се прибера от работа ходя и на фитнес и чак след това е покера . Е те така !

Поздрави
      Пламен Георгиев
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Първоначално публикувано от elpatseto
      Аз се занимавам с дизайн на мебли и интериор . В момента работя за една мебелна фирма и по - цел ден съм на работа , което не ми позволява да играя покер активно , но гледам да не пропускам ден . Като се прибера от работа ходя и на фитнес и чак след това е покера . Е те така !

Поздрави
      Пламен Георгиев
      Не ти ли е прекалено уморено,не влия е ли на мисленето и концентрацията при игра ?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Готина тема! :s_cool: Хубаво е да си споделяте професиите и хобитата, не само от гледна точка на:
      Първоначално публикувано от twinster
      В тази тема всеки може да сподели с какво се занимава (ако иска разбира се) така може да помогнем на някой който се нуждае от услуга в даден бранш :D
      но кой знае, може би работите дори в една сграда или пък сте:
      (armchair athlete)
      и може да се посещавате и да си разменяте канапетата. :)

Аз какво правя, в момента се занимавам с образователната секция на сайта, ваш посланик съм пред управата на PokerStrategy.com и се грижа за образователните ви нужди, а от време на време се забавлявам във форума с теми като тази. :D
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от whiteJaul
      много се смях :D :D :D сложи няква допълнителна тежест на мишката за предмишница :D :D
      Аххахах, е в момента работя за китка. :D Понеже колата ми е стара и няма серво, това помага също.
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Първоначално публикувано от whiteJaul
      Аххахах, е в момента работя за китка. :D Понеже колата ми е стара и няма серво, това помага също.
      xaxaxa :D :D :D
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      И понеже социалното ми положение казва - безработен. От време на време помагам на родителите ми. Днес бях Командо! :s_cool: Сега не си усещам ръцете. Поне да ги беше купил нарязани, баща ми... :(

• Nadia
      Nadia
      Бронз
      Аз, когато не храня прасета, се занимавам с това всички новини, нови указания за изтегляне и всякакви други нови страници при нас да са преведени бързо и акуратно, както и всички промени по страницата ни да са направени и на български език (например нов бонус код, нова VIP система за някоя покер зала и т.н.).

Освен това пиша по много в един много приятен форум, този на PokerStrategy.com, а най-хубавото е, че ми плащат за това ;)

Няколко пъти годишно организирам и страхотни партита за нашите VIP играчи!

:s_cool:
    • numpaf
      numpaf
      Бронз
      @moodkiller, добър бицепс си направил :s_biggrin:
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Наде,ако плащат на бройка давай и ние ще помагаме,особенно аз,Ицето и twinster ;)
      Поне така и така спамим тука...
      абе това е идея,я отворете позиция спамер за тук....