Проблем с Mansion Poker

• PaPi7o
      PaPi7o
      Бронз
      Неска и вчера имам някакъв проблем с Mansion poker, моля някой да помогне...
      Когато дам лог ин и изчакам се, след 30-40 секунди се появява едно съобщение: "Connot contact the gaming server.Please check your Internet connection and try again.You can only continiue in Ofline mode.Sorry for tge inconvenience." И на двата компютъра пробвах, едно и също.Не мисля, че проблема е в интернет връзката ми.
      Също като вляза в Conctact us в сайта на Mansion poker и като дам Click HERE to email us не ми зарежда страницата.
      Моля дайте ми някакъв съвет, нямам си и на идея какъв може да е проблема.
  • 17 отговора
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Сайта им е паднал просто. Изчакай няколко часа и ще тръгне. Нищо ново за Ipoker...
    • PaPi7o
      PaPi7o
      Бронз
      Ама това е вече 2 дни, да не би проблема да е в мен?
      Някой, който играе в Mansion poker да каже дали и той не може да влезе.
      Благодаря преварително.
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Ipoker работи, така че явно проблема е в теб. Също така не е нормално повече от няколко часа да имаш проблеми, а ти имаш два дена, което не е на добре.

Намери им email-а и им пиши...
    • PaPi7o
      PaPi7o
      Бронз
      Пффф сега ще им пиша, преинсталирах го 2 пъти няма оправия...
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Здрасти,

Май не е това случая, ама все пак да си кажа..
      Да не си влизал някъде през прокси?
      Щото на мен ми се налага понякога през Интернет експлоръра да си влизам през прокси и после без да го изключа, не мога да вляза в нито един покер клиент (защото клиентът си гледа интернет настройките от интернет експлоръра, а не от мозила). Ta докато се усетя първия път и аз се чудех какво става :)

Поздрави,
      finchybg
    • PaPi7o
      PaPi7o
      Бронз
      Какво, трябва да значи това да съм влизал през прокси?Ако съм влизак, какво трябва да направя за да го спра?
    • PaPi7o
      PaPi7o
      Бронз
      Писах на е-майла им ето това съобщение:
      I can`t log in from 2 days, when i press log in and wait 30-40 seconds, i see a masage:
      "Connot contact the gaming server.Please check your Internet connection and try again.You can only continiue in Ofline mode.Sorry for tge inconvenience."

I reinstaled the software 2 tymes, but nothing changed.

Please help me.I don`t know, what i must do.

Thank you!

А те ми отговориха:
      Can`t log in
      Recently you requested personal assistance from our on-line support centre. Below is a summary of your request and our response.

If this issue is not resolved to your satisfaction, you may reopen it within the next 7 days.

Thank you for allowing us to be of service to you.

Subject
      Can`t log in

Discussion Thread
      Response (Tobias P.) 29/09/2009 22:29
      Hello Cvetomir,

Thank you for contacting MANSION.

We can confirm that we are not currently experiencing any technical difficulties which would prevent the MANSION software from connecting to our servers.

A common cause of the problems you are encountering is the presence of Firewall- or Anti Virus software on the computer. The aim of this software is to stop your computer from connecting to unwanted sources, and it is possible it will not initially allow you to connect to the MANSION Poker servers.

To remedy this, you need to configure your Firewall or Anti Virus software so that it will trust MANSION and allow the MANSION Poker software to connect to the servers. Unfortunately we are unable to assist you on how to adjust this specific configuration, due to the wide variety of Firewalls and Anti Virus software available. If you require assistance in amending these settings, please contact your software manufacturer.

We hope this will resolve the situation, however should you encounter any additional difficulties, please do not hesitate to contact us so we may assist you further.

Kindest regards,

Tobias

MANSION Member Services

http://www.mansionpoker.com

До колкото разбирам, трябва да изключа Firewall-a и Анти вирусната програма, направих го, но отново никакъв ефект.
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Iexplorer -> Tools -> Internet options -> Connections -> Lan Settings там има отметка за прокси.
    • PaPi7o
      PaPi7o
      Бронз
      Ауу просто вече не знам какво да направя...
      Не е проблема с проксито, няма сложена отметка там където каза.
      Не знам вече какво да направя...Супер ми е тъпо от три дни не мога да играя и не знам въобще как да го оправя.
    • PaPi7o
      PaPi7o
      Бронз
      Ако някой има някаква друга идея, как да оправя проблема, ще съм му много благодарен.
    • PaPi7o
      PaPi7o
      Бронз
      Оф, вече зех да се изнервям супер много, нямам си и на представа какво да направя, нито към кого да се обърна за помощ.Ако някой ми помогне, ще съм му много, ама много благодарен.
      Чудно ми е само защо и от двата компа не мога да вляза, може би проблема е някъде в интернета връзката или настройките...

П.П. като си преинсталирам софтуера, как да изтрия cookies?
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Пробвай да си изтриеш и cookies, и cache.

Мозила - tools->options->privacy->clear now
      В интернет експлоръра е от Internet options.

Имам смътен спомен, че в някаква зала имах подобен проблем и май съпорта ми каза да си изчистя cache-a и се оправи.

Много странно обаче че става и на двата компютъра..
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Добре е да изтриеш cookies и temp internet files след като си изтрил софтуера и преди да си го инсталирал наново. След като изчистиш каквото можеш, рестартирай компютъра, преди да инсталираш софтуера, това понякога помага... Не знам дали ще стане с Mansion, понеже аз самата не играя там, но може и да помогне... Стискам палци да проработи! :)
    • PaPi7o
      PaPi7o
      Бронз
      А в Internet Explorer как да изтрия cookies, че не мога да го намеря.
      А как се изтриват temp internet files и cache?
      От mansion poker ми написаха да изтрия cookies i cache.
    • PaPi7o
      PaPi7o
      Бронз
      Първоначално публикувано от PaPi7o
      А в Internet Explorer как да изтрия cookies, че не мога да го намеря.
      А как се изтриват temp internet files и cache?
      От mansion poker ми написаха да изтрия cookies i cache.
      ?
      П.П. Cache го намерих от каде се трие.
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      cookies: tools -> internet options -> general -> browsing history ;)

дано се оправи!
    • PaPi7o
      PaPi7o
      Бронз
      ПФФФФФ, няма оправия...
      труя сичко, рестартирам, реинсталирам, няма ...
      Вече се чудя дали ако преинсталирам windowsa няма да се опрай, нямам друга идея.