Новини

• ico1978
      ico1978
      Бронз
      Здравейте,
      нов съм във форума и все още не мога да се ориентирам .
      Четох доста теми,но все още ми е трудно.
      Имам няколко въпроса,които ме интересуват и затова да попитам има ли общ чат на форума в скайп?
      Иначе ме интересува турнира в неделя,защото искам да участвам.
      Искам също да си подобря статуса,за да мога да пиша и чета във всички теми.
      Изобщо искам да навлезя в нещата и дано ме приемете :)
      Поздрави на всички!!!
  • 17 отговора
    • twinster
      twinster
      Бронз
      ами трябва да минеш теста,да ти направят проверка за самоличноста (дали имаш 18+) след това ти дават 50$ в която зала искаш и когато играеш трупаш точки,с тези точки ти се вдига статуса тук и може да четеш статии :D
    • ico1978
      ico1978
      Бронз
      мерси за инфото,само ако някой може да ме насочи ще е добре!
      Какво стана с турнира днес,толкова исках да участвам:(
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Какво стана,повечето ни напляскаха :( ,аз съм почти щастлив :) :) ,защото ме отстрани завършилия на 1-во място :rolleyes: .Не можеш да участваш,защото трябва да имаш статус от бронз нагоре.Ако вземеш първоначалния капитал ще придобиеш такъв и можеш вече да се включиш в турнира.Ако не ти дадат 50- те доларчета пак става,но трябва да вложиш и твои парички.А повярвай ми ще ти бъде много от полза да вдигаш левъла.Питай какво те интересува.Като за начало се ориентирай как ще си пръскаш парите-на кеш маси или ще гледаш да удариш нещо по турнирите.Прочети първоначалните статии,които ти се отварят и почети.
      Първата далаверка от тоя сайт-драсни с малко думички нещо за теб в тая част- http://bg.pokerstrategy.com/forum/board.php?boardid=1465 ,не пиши в чужди теми,пусни си нова,твоя тема.Евентуално можеш да спечелиш суичър.
      Винаги има някой във форума и ще се изненадаш колко бързо се дават отговорите.
      Шефовете живеят и пишат от Гибралтар,има мноого готина тема за това....
      Абе с две думи дерзай ;) ;)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей ico1978,

Благодаря на нашите членове за помощта, която са ти указали! За да получиш начален капитал, трябва да си избереш една от залите тук: цък. Ако имаш вече сметки там, за съжаление няма да можеш да го поличиш там. Всеки месец обновяваме залите, но не мога да гарантирам, че ще бъдат други за следващия месец.

Можеш да депозираш собствени средства в една от залите тук: цък. Ще получиш и отличен депозитен бонус.

Това са едни от първите стъпки, които трябва да предприемеш, за да получиш статус "Бронз" и да имаш достъп до съдържанието или турнира, за които питаш.

Поздрави,
      Деси
    • ico1978
      ico1978
      Бронз
      Много благодаря за инфото на всички.
      Имам сметка в покерстарс вече от няколко месеца и няма да мога да се възползвам от бонуса.
      Иначе играя само турнирчета,но все нещо не ми достига да спечеля някой от тях.
      Явно ми куца последния етап от играта.
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Май дават и в тилта,ти само се класирай ;)
      Ако си решил да играеш сериозно ще те светнем как да вдигнеш малко левъла.Но при всички случаи ще трябват малко средства.Поне 10-тина хамериканеца :)
      Между другото опита ли да го решиш.................хм ?( ?( ?(
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей ico1978,

Ще ти помогнем в българската общност и за нула време ще се оправи играта ти, Разгледай анализа на ръце: цък. Един от най-успешните методи за подобряване на играта.

Поздрави,
      Деси
    • ico1978
      ico1978
      Бронз
      Понеже не знам къде да попитам,ще го направя тук!
      Има ли някой българин ,който печели турнири ,или поне да влиза в по-предни позици в разпределение на наградите?
      Постоянно преглеждам класиранията в pokerstars и все не виждам някой да е взел някоя хубава награда(примерно 1000 долара)

Започвам да се замислям дали наистина не ни допускат по-напред(като ни засичат по IP-адресите),ние ли сме слаби като играчи,или изобщо каква е причината.
      Снощи и днес много ми се събра да отпадам по нелеп начин с винаги по-силната ръка и то в продължение на няколко пъти.И затова почнах да се замислям дали някой може да реди картите,колкото и нелепо да звучи.Ето и снощи какво ми се случи :

На турнир с 2.2 долара вход ,след час и половина игра ,при среден стак на масите около 10 к,аз имам малко над 20 к чипове!
      Три поредни ситуации ,след които останах без чипове :(

1 ситуация - аз съм АК,лошия 77
      рейзвам си както му реда,той плаща!
      флоп - АК3
      Пак рейзвам колкото пота,лошия плаща
      търн - 6
      Пак рейзвам малко над половината пот - лошия пак плаща
      ривър - 7
      all in ,all in , оставам с около 12 к чипове,пак малко над средния стак !

2 ситуация - аз съм с АА,лошия Q10
      Рейзвам 5 пъти големия блайнд,лошия плаща
      флоп - 23Q
      Аз давам all in,защото ако изиграя бавно може да му вържи ,просто от съображения за сигурност,но лошия плаща
      търн - 7
      ривър - 10
      И оставам с около 3 к чипове

3 (последна ситуация).
      Тук се опитвам да се върна в играта и използвам стратегията на малкия стак с повече агресивност.
      Аз съм с AJ,лошия JQ
      flop - 5J6
      Аз - all in ,лошия плаща
      търн - 7
      ривър - Q

Три поредни разигравания и ситуации губя все на ривъра,и след тях направо гледах в точка и се чудех какво става,а бях лидер на масата и смело мога да заявя,че ми идваха карти и владеех масата,но крайния резултат беше направо трагичен за мен.
      Понеже не намерих грешка в моите разигравания си помислих какво ли не и затова моля за отговор от някой по-опитен от мен.
      Късмет ли нямам,изобщо каква е причината.

Ето и днешната ситуация :

Аз съм с 99(пак лидер на масата) иначе не си позволявам да влизам с такива карти all in
      Лошия 57 - кари
      Аз съм на големия блинд,всички падат ,а този преди мен ми дава all in с тези карти,почудих се и платих,мислейки ,че има АК или AQ и знаейки ,че шанса ни е равен почти
      флоп - К910,като само ената карта е кара
      Аз направих сет ,а опонента абсолютно нищо
      Внимание след това !!!
      търн - 2 каро
      ривър - 8 каро
      И оня само ми се усмихна насреща и взе да ме обижда,че съм бил fish и donk.Написа ми няколко пъти USA,USA и ми стана наистина обидно,че може да ни цакат и въпреки добрата ни игра,да не можем да направим нищо ,понеже им дават точните карти в иначе безнадеждни ситуации.
      Извинявам се,че не ви ги давам както трябва за да се видят добре ръцете,но все още не съм напреднал във форума.
      Поздрави на всички и се надявам някой да ми даде съвет къде бъркам и какво да правя в такива ситуации!
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей ico1978,

Имам много българи, които почелят солидни суми от онлайн покера. Имаме две тема във форума, в която членовете на bg.pokerstrategy.com публикуват успехите си.

В горепосочените теми ще откриеш много успехи на нашите членове. Някои от нашите (български) покер треньори и видео продуценти си живеят изцяло от онлайн покер и печелят доста добре.

Наскоро публикувахме и интервю и учебни видео материали от Иво Донев - един от най-добрите български покер играчи с общи печалби над $1 000 000 и единствен за сега българин с гривна от WSOP.

Поздрави,
      Станислав
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Ице,само и ти не се вкарвай в тоя филм :tongue: :tongue:
      Какво стана с теста?
      Мен пък снощи като ми тръгна в работа мечта не можеш да си представиш с какви боклуци обирах големи потове.Бях 2-ри при малко над 400 останали.По други причини се махнах като пич.
    • ico1978
      ico1978
      Бронз
      Много благодаря за помощта Ви :)
      Може ли линк към теста?
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от ico1978
      Много благодаря за помощта Ви :)
      Може ли линк към теста?
      Здравей,

Когато посетиш началната страница на PokerStrategy.com, би трябвало да виждаш линк към теста в дясната колона, както е показано на картинката отдолу.

Поздрави,
      Станислав
    • ico1978
      ico1978
      Бронз
      Преминах теста,но имам сметка в pokerstars и не мога да се възползвам от бонуса :(
      Какъв е съвета в такъв случай?
      Регистрация в някой друг онлайн покер?
      Мерси,предварително!
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Преминах теста,но имам сметка в pokerstars и не мога да се възползвам от бонуса :(
      Какъв е съвета в такъв случай?
      Регистрация в някой друг онлайн покер?
      Мерси,предварително!
      Здравей,

Освен в PokerStars, предлагаме безплатния начален капитал и във Full Tilt Poker, но само ако вече нямаш сметка там.

Ако вече имаш регистрация и в Full Tilt, за съжаление няма да можеш да получиш началния капитал.

Поздрави,
      Станислав
    • ico1978
      ico1978
      Бронз
      Имах регистрация във ful tilt ,но сметка не съм откривал и никога не съм играл с пари там.
      Ако още мога да се възползвам ще е супер:)
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Имах регистрация във ful tilt ,но сметка не съм откривал и никога не съм играл с пари там.
      Ако още мога да се възползвам ще е супер:)
      Мисля че неможеш при регистрацията там трябва да си въвел кода на ПС,няма значение дали си играл с реални пари или не
    • ico1978
      ico1978
      Бронз
      мерси много за инфото :)