Full Tilt или PokerStars

• didosan
      didosan
      Бронз
      Коя зала е по подходяща за начинаещи и защо?
      Знам че в PokerStars има повече хора, но с пъти ли ?
      В кои игри е по одачно да участвам на малките които са от по 6-9 човека или с повече участници като 90-180, а мнението ви за големите турнири който са с 2-3 сателита :)
  • 2 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей didosan,

Както PokerStars, така и Full Tilt са двете най-посещавани покер зали и там ще откриеш играчи на всеки лимит. Дали ще избереш една от двете или двете зависи изцяло от личните ти предпочитания - кой софтуер ти харесва повече и ти по-удобен и/или в коя зала има по-добри промоции и турнири.

Относно кой покер формат е най-удачен за теб? Отговорът е лесен - където се справаш най-добре. Турнирите със 180 участника са по-дълги и е необходимо повече търпение. Аз лично ти препоръчвам да започнеш с SnG-та с 9 човека и да пробваш стратегията на PokerStrategy за SnG.

Успех по покер масите!
      Станислав
    • tenchev
      tenchev
      Бронз
      Като за начинаещ играч по-удачния избор е някоя по-малка зала като 888 или Everest, заради доста по-слабите опоненти. Дори и на ниските нива се усеща разлика в нивото на играчите. В Everest дори рейка е двойно по-нисък от другите зали, което си е голям +. Жалко, че напоседък няма трафик иначе SNG там са дости благи. Иначе Stars или Tilt е въпрос на предпочитания. И в двата сайта има предостатъчно трафик, така че това не е критерий. На мен примерно Tilta ми допада повече заради по плавните нива в турнирите, на други не им харесва и така. Въпрос на избор.

С началния капитал е по-добре да играеш SNG на една маса, заради по-ниската вариация от тези на много маси.

Идеята за сателитите не ми допада много... опитваш се да стигнеш до нещо което нито ти е по джоба, нито си подготвен за играта там....

Успех!