Втори начален капитал

• palavIVO
      palavIVO
      Бронз
      Здравейтеее...доста съм развълнуван ,защото си влизам в емайла и какво да видя...избран съм за втори начален 50$ капитал в Покерстарс.....толкова се зарадвах....
      обаче ...има едно но....

Проблем ли е ,че аз играя в баш в Покерстарс...с друго име и парола...вкарани 13 $ през никой(не съм тракнат през никой) ....и сега продължавам само там да играя....имам около 190$ ....
      Само,че емайла ми е същият....през който съм и в покерстратеджи...

с две думи искам ,ама много искам тези 50$ да ги развия и да правя точки...и.т.н.
      първият ми 50$ капитал е в 888.,парадайз мисля....не може ли пак да започна от там и с втория капитал...???
      Разбрах също ,че на някои играчи ,които са спечелили втори начален капитал са в различни зали като Фул Тилт например....
      Защо ще получавам там ,където вече имам...малко ми става тъпо....

Какво мога да направя за да ги взема тези втори 50$ ....искаааам гиииииии :f_cry:
      искааааааам гииииииииии...
  • 11 отговора
    • favour1te
      favour1te
      Бронз
      А как се избират кой ще получат 2-ри начален капитал отново?
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Първоначално публикувано от favour1te
      А как се избират кой ще получат 2-ри начален капитал отново?
      И аз това се чудя,не се ли дава само по един път ?
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      До колко знам, има някаква промоция, при която на произволен принцип избират хора и те получават втори капитал
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от palavIVO
      Здравейтеее...доста съм развълнуван ,защото си влизам в емайла и какво да видя...избран съм за втори начален 50$ капитал в Покерстарс.....толкова се зарадвах....
      обаче ...има едно но....

Проблем ли е ,че аз играя в баш в Покерстарс...с друго име и парола...вкарани 13 $ през никой(не съм тракнат през никой) ....и сега продължавам само там да играя....имам около 190$ ....
      Здравей palavIVO,

Ако вече имаш сметка в PokerStars няма да можеш да получиш втория начален капитал там, защото съществуващата ти сметка няма да е тракната към нас. За съжаление не можем да ретракваме сметки в PokerStars

Поздрави,

Станислав

@DimitarLyubenov @twinster

Един два пъти в годината има промоционални кампании и някои от нашите членове получават възможност за втори начален капитал от $50. Не съм запознат как точно се избира кои членове да получат този втори шанс.
    • palavIVO
      palavIVO
      Бронз
      Първоначално публикувано от StanislavI
      обаче ...има едно но....

Здравей palavIVO,

Ако вече имаш сметка в PokerStars няма да можеш да получиш втория начален капитал там, защото съществуващата ти сметка няма да е тракната към нас. За съжаление не можем да ретракваме сметки в PokerStars

Поздрави,

Станислав

@DimitarLyubenov @twinster

Един два пъти в годината има промоционални кампании и някои от нашите членове получават възможност за втори начален капитал от $50. Не съм запознат как точно се избира кои членове да получат този втори шанс.

Благодаря за изключителния шанс...но мога ли да го получа другаде,в някоя друга зала,в която НЕ СЪМ имал акаунт....защото в крайна сметка четох и за други потрбители на Покерстратеджи ,които също като мен са имали късмет с втори начален капитал...но винаги за Съжаление в зали ,към които по Ирония на съдбата вече са били тракнати преди това.....малко странно ми звучи ....

Уж печелиш ,а всъщност нищо не може да се направи , щото поради някаква СЛУЧАЙНОСТ всичко съвпада..за да НЕ ги получиш.....

Не съм за 50$ , но еуфорията ,че точно ти си избран...е голяма...
      Все едно да имаш 6 от тотото...а да си изгубил фиша.....

Благодаря още веднъж за всичко,но не е ли по-логично щом съм спечелил поне да е като хората....в зала,в която аз си избера...и не съм бил тракнат....досега....???????

С Уважение: Ивайло Живков (палавИВО)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Ивайло,

за съжаление тези кампании са само за определена покер зала и не е възможно да бъдат прехвърлени.

Наистина много съжаляваме, че не можеш да се възползваш сега от това предложение, но то със сигурност няма да е единствено, така че е възможно да получиш втори начален капитал в друга покер зала.

Освен това има още един начин да получиш един вид "втори начален капитал" - защо не се възползваш от програмата "Покани приятел"? Чрез нея за всеки поканен от теб член получаваш до $100, които можеш да изтеглиш към Moneybookers, а от Moneybookers - в избрана от теб покер зала.

Поздрави,
      Надя
    • F0ldEmAll
      F0ldEmAll
      Бронз
      Аз също получих шанс за 2ри капитал, но нямам проблем, тъй като първият ми беше с Покерстарс, а сега получих за Фултилт. Явно при някои има проблем, мога само да ви кажа едно голямо благодаря, и да продължавате все така с добрата работа :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей F0ldEmAll,

Радвам се, че си успял да се възползваш от втория си шанс! :) Виждам, че си нов във форума. Бих желала да те поканя да се представиш на общността ни: Представи се.
      Успех по масите!

Поздрави,
      Деси
    • palavIVO
      palavIVO
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadia
      Здравей Ивайло,

за съжаление тези кампании са само за определена покер зала и не е възможно да бъдат прехвърлени.

Наистина много съжаляваме, че не можеш да се възползваш сега от това предложение, но то със сигурност няма да е единствено, така че е възможно да получиш втори начален капитал в друга покер зала.

Освен това има още един начин да получиш един вид "втори начален капитал" - защо не се възползваш от програмата "Покани приятел"? Чрез нея за всеки поканен от теб член получаваш до $100, които можеш да изтеглиш към Moneybookers, а от Moneybookers - в избрана от теб покер зала.

Поздрави,
      Надя
      Благодаря все пак за информацията....

Само да си кажа ,че съм имал сметки и във Фул Тилт, Еверест, Ред Кингс, 24Н покер и 888.ком (парадайз- през Покерстратеджи за първи начален капитал)....в тези зали съм вкарвал малки суми от рода на 10-30$ и не съм се траквал през никого....

Не знам дали е важно или че ще се получи ,но за мен би било добре да е в същата зала ,през която съм тракнат към вас Парадайз-888.ком,за да си продължа точките и да достигна безплатен елефант ....

Както и да е.....щом има възможност някой ден да го получа в друга зала...ще потърпя ...хаха....

Благодаря още веднъж на екипа на Покерстратеджи....и със сигурност ще се възползвам рано или късно от това да поканя приятели....сега ги подгрявам (зарибявам)...хаха :f_p:

С уважение: палавИВО
    • palavIVO
      palavIVO
      Бронз
      Малка грешка...май не е в парадайз ,а пасифик ...явно ги бъркам.... :s_o:

имам и друг въпрос .... току що ми излезе пред очите информация ,в която пише ,че ако имам 100 СП....съм за Сребро статус....а аз имам точно 166,5 и съм си все Бронз....
      ще бъда благодарен ,ако някой ми отговори...:)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      имам и друг въпрос .... току що ми излезе пред очите информация ,в която пише ,че ако имам 100 СП....съм за Сребро статус....а аз имам точно 166,5 и съм си все Бронз....
      ще бъда благодарен ,ако някой ми отговори...:)
      Здравей,

Имаш общо 165 SP, но за последните 4 седмици имаш 0 SP. Статусите не са постоянни, а се обновяват всеки ден.

Изчисляването на тези StrategyPoints, които определят статуса ти в PokerStrategy.com, става по следния начин:

* Взимаме предвид твоите StrategyPoints от последните 42 дни
      * Търсим период от поредни 28 дни, в който си събрал най-много StrategyPoints
      * Броят StrategyPoints от този период определя статуса ти

Единствено Бронз статусът е постоянен и не се губи.

Ако имаш и други въпроси, питай :-)

Поздрави,
      Станислав