Получаване на $ 50 бонус

• studioPM
      studioPM
      Бронз
      Здравейте,

Преминах теста за $ 50 бонус, получих мейл, че съм го преминала, инсталирах си софтуера, който съм избрала, посочих бонус кода и т.н. В крайна сметка ми остана да се върна на сайта тук и да въведа ID си, за да е ясно къде отива бонуса. Или аз не знам къде да го въведа или има някакъв проблем, но полето, в което според мен трябва да се въведе, не ми е активно, следователно не мога да приключа процеса.
      Какво да направя?
  • 8 отговора
    • nadetoo82
      nadetoo82
      Бронз
      Пиши на отдела за обсужване на клиенти. Ако наистина има проблем с полето, може просто да си кажеш потребителското име на тях.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей studioPM,

@nadetoo82 добре те е посъветвала да отнесеш въпроса си към отдела за обслужване на клиенти, горе вдясно бутон ПОМОЩ. ;)
      Ако имаш някакви други въпроси - питай!

Поздрави,
      Ицо
    • studioPM
      studioPM
      Бронз
      Първоначално публикувано от nadetoo82
      Пиши на отдела за обсужване на клиенти. Ако наистина има проблем с полето, може просто да си кажеш потребителското име на тях.
      Благодаря, ще го направя!
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от studioPM
      Първоначално публикувано от nadetoo82
      Благодаря, ще го направя!
      Дръж ни в течение какво е станало, за да можем да помагаме, ако се наложи :)

А докато чакаш да получиш началния капитал от $50, можеш да се представиш в нашия форум за нови играчи и да се запознаеш с нашата общност :)

Поздрави,
      Надя
    • iwailo91
      iwailo91
      Начален
      минаха 48 часа а нямам 50$ бонус :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от iwailo91
      минаха 48 часа а нямам 50$ бонус :)
      Здравей iwailo91,

Това не е обичайно - проверил ли си дали не си получил съобщение от нас? Сигурна съм, че ако е имало някакъв проблем, трябва да сме се свързали с теб.

Можеш да провериш на тази страница дали имаш нови съобщения от нас, а ако не - то тогава можеш там директно да пишеш на отдела за обслужване на клиенти и те ще ти кажат какво се случва с началния капитал.

Поздрави,
      Надя
    • iwailo91
      iwailo91
      Начален
      Unfortunately, PokerStars denied the transfer of the free $50 starting capital into your account. We are not able to achieve much in such a situation, as the final decision rests with PokerStars.

However, you can certainly register at another of our poker rooms and receive the free $50 starting capital there. A list of available poker rooms, along with instructions on how to create an account, can be found here:

http://www.pokerstrategy.com/quiz/platform/

Simply download the poker software of your choice and follow the instructions on how to register a player account.

Once registered, please reply to this ticket with the name of the poker room and your username with them. I will then transfer your free $50 starting capital.

Kind regards,
      Екипът за трансфер на PokerStrategy.com

Ps. Should you need help at any stage, or have any questions, please don't hesitate to contact us. My colleagues and I would be happy to assist you further.
      това е незнам кво значи :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей iwailo91,

Това означава, че за съжаление от PokerStars са отказали превода на началния капитал, но все още можеш да го получиш във Full Tilt Poker, ако досега не си имал сметка при тях.

Моля те да отговориш на съобщението, което си получил (на български език), за да могат колегите от отдела за обслужване на клиенти да ти помогнат с всички стъпки, необходими, за да получиш началния капитал.

Поздрави,
      Надя