Ретракинг към Българската общност

• DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте всички активни българи от останалите общности на PokerStrategy.com!

С радост искам да ви съобщя, че всички българи ще бъдем събрани под един покрив на 30-06-2009 (Вторник), последният ден на този месец. Всички потребители с българско местожителство ще бъдат тракнати към българската общност.

Ако има някакви проблеми, с Надя ще пишем тук и ще ви информираме. Вие също не се колебайте да споделите с нас, ако нещо не е наред. Ние ще се погрижим всеки един от нашите български членове да бъде приобщен към нашата новородена общност, и ако не сте тракнати, след 30-ти може да ни информирате, за да се погрижим за вас. :s_love:

С нетърпение очакваме да ви видим вече официално в българската общност!

Поздрави,

Деси

Къмюнити мениджър - България

П.С. Естествено, ако поради някаква причина настоявате да бъдете ретракнати обратно към първоначалната общност, това ще бъде възможно при определени обстоятелства.
  • 52 отговора
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Да не повярва човек, че преди 2 дена получих "I am sorry, we cannot do that afterwards. You have to stay in the english community."

Благодарско :)
    • ZARIAT
      ZARIAT
      Бронз
      Каква е разликата дали си към българската или чужда общност?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ ZARIAT,

Основният ти проблем ще бъде, че няма да имаш право на участие в специални промоции за България, които българската общност ще има. Ти ще принадлежиш към английската и ще имаш право да се възползваш само от техните промоции. Няма да се съревноваваш с останалите българи в нашите Топ промоции за България, а когато един ден направим и някой фрийрол за нашата общност, ти няма да имаш право на участие.

Поздрави,

Деси
    • ZARIAT
      ZARIAT
      Бронз
      Всъщност проблема е друг. Аз съм към италиянската. Доколкото ми е известно е въпрос на седмици PokerStrategy.com да се обвърже с някои италиянски покер сайтове в които може да играеш само ако имаш тяхно местожителство. В някои съм играл и нивото е смешно. Ще мога ли да отварям акаунти там като съм част от българската общност и да ги свържа с PokerStrategy.com? Сега като се замисля даже не се сещам дали им изпратих българската или итиалиянската лична карта. Мен само това ме интересува. Иначе сте доста бързи с отговорите. Поздравления
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей ZARIAT,
      Няма да имаш никакъв проблем да се регистрираш в сайтовете, стига да си с италианско местожителство. Тези сайтове, дори и партньори на PokerStrategy.com, имат свои собствени правила и тази промяна не ги засяга. Ретракинг към дадена общност обозначава просто в коя си активен. Оттам и идват индиректните преимущества за всеки - колкото повече активност има в дадена общност ( форумна, присъстване на тренировки/ анализи на ръце, и естествено повече StrategyPoints), толкова повече обучаващи материали, промоции и мероприятия ще има за същата тази общност
      Поздрави,
      darkonebg
    • mishkagg
      mishkagg
      Бронз
      Това е хубаво, даже много хубаво.

Аз сега нямам идея към коя общност се водя и без това. Малко яснота няма да ми навреди. :f_cool:
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от mishkagg
      Това е хубаво, даже много хубаво.

Аз сега нямам идея към коя общност се водя и без това. Малко яснота няма да ми навреди. :f_cool:
      Най-лесният начин е като отвориш някой от имейлите на PokerStrategy.com. На какъвто език го получаваш, в тази общност си! :D
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравейте всички,

Радвам се много, че има интерес да бъдете ретракнати към българската общност.

Мисля, че ще ви зарадва и задаващата се през юли промоция Топ10 специално за българската общност :) . Така че не правете много планове за почивки за следващия месец, наградите чакат да бъдат спечелени!

Поздрави,

Надя :s_cool:
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Да, определено ще се зарадваме :heart:
    • ethanrox
      ethanrox
      Бронз
      Може ли и мене да ме ретракнете ?
      Заради промоциите естествено...
      :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ ethanrox,

Разбира се, ще се погрижим за теб. :s_cool:

Поздрави,

Деси
    • Raisolution
      Raisolution
      Бронз
      Кога ще стане ретракинга? :) И аз да се отчета към него :tongue:
    • 2DHades
      2DHades
      Бронз
      Първоначално публикувано от Raisolution
      Кога ще стане ретракинга? :) И аз да се отчета към него :tongue:
      Аз също :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Raisolution & 2DHades,

Вече официално сте членове на българската общност! Добре дошли и успех в промоцията Топ10!

Поздрави,

Надя :s_cool:
    • Raisolution
      Raisolution
      Бронз
      А класацията топ 100 българи ще бъде ли обновена? Сега излизат само около 10 човека. =)
    • ZxeR
      ZxeR
      Бронз
      Аре бройте и големия брат към ретракинга :)
    • krastavichki
      krastavichki
      Бронз
      Здравейте! Искам и аз да съм официален член на българкста общност :) , ако няма да е проблем де :>
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ Raisolution,
      Естествено, и ние ще имаме топ 100, но не мога да ти дам точен очакван момент за обновление на информацията в сайта, а не искам да се обвързвам с обещания за точно време на обновлението. Аз винаги си спазвам обещанията, но това не зависи от мен самата, а от системата. Ще проверя. Не забравяй, че топ 100 е само наша ранглиста, но $100,000 се разпределят между 250 от членовете на всички общности.
      Вече си ретракнат и се съревноваваш за топ 10! :club:

@ ZxeR,
      Броихме и теб, и ти се бориш за топ 10! :f_biggrin:

@ krastavichki,
      Без теб накъде? Нали в другата си публикация се закани да вземеш топ наградата, и то два пъти! :s_love:

Поздрави,

Деси
    • doychinov
      doychinov
      Бронз
      А мен къде ме забравихте? :(