Лични данни

• tabletennis
      tabletennis
      Бронз
      Здравейте,
      преди известно време започнах да играя с безплатния начален капитал от Покер Стратеджи и за сега съм доволен от развитието си. Но наскоро като казах на един познат как да се включи и той, като чу че трябва да си даде копие от личната карта заедно със своя снимка ми каза че съм ненормален, ако съм го направил. Та въпроса ми е може ли да се злоупотреби с личните ми данни който съм предоставил на сайта за началния капитал ?
      Поздрави, Иван.
  • 7 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Иван,

Нормално е да се страхуваш за личните си данни, но както сам можеш да се увериш в нашия форум, няма играчи, които да са изпратили своите документи, за да получат началния капитал, и след това да са съжалявали, защото някой е злоупотребил с техните данни.

Личните документи се разглеждат само от избрани служители на нашата фирма, използват се само в рамките на проверката на самоличността за потвърждаване на регистрираната информация и след това биват изтрити.

Повече за нашата политика на конфиденциалност можеш да прочетеш на тази страница.

Поздрави,
      Надя
    • tichka
      tichka
      Начален
      izvinete no imate li pravo da iziskvate takiva dokumeti
    • nvelev
      nvelev
      Бронз
      Извинявай, но нямаш право да пишеш на латиница.
      Отговорът на въпроса ти може и да го има някъде, но ако не можеш да прочетеш правилата на форума, няма как да го намериш и него.

По-конкретен отговор ще получиш от админ.

Поздрави,
      Ники
    • alxmarinov
      alxmarinov
      Бронз
      Мисля, че въпросите дали е редно да се предоставят лични данни говорят за известна "инфантилност". Все пак тук става въпрос за реални пари. Би било крайно нелогично да не се проверява дали лицата, които се разпореждат с тях имат това право. Защо, когато си купуваме СИМ карта за 5 лева е нормално да ни снимат картата, а тук, където определени хора боравят с много сериозни суми - това е притеснително...

Смятам, че е абсолютно обосновано събирането на личните данни. А вече след това е задължение да се съхраняват правилно и отговорно.
    • tichka
      tichka
      Начален
      еми точно в това е проблема че няма как да знаеш как и от кого се сахраняват и за какво се исползват.докато си купуваш SIM карта ако искаш можеш да разбереш.
    • nvelev
      nvelev
      Бронз
      http://bg.pokerstrategy.com/privacy/
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от tichka
      еми точно в това е проблема че няма как да знаеш как и от кого се сахраняват и за какво се исползват.докато си купуваш SIM карта ако искаш можеш да разбереш.
      Здравей tichka,

Може да бъдеш сигурен, че личните ти документи се разглеждат и съхраняват при възможно най-високо ниво на сигурност, отговарящо на европейските стандарти и изисквания.

Изискването за лични данни и проверката на самоличността са наложителни, защото:

1. Трябва да сме сигурни, че всички наши потребители са пълнолетни;
      2. Трябва да сме сигурни, че даден потребител не е получавал началния капитал и преди.

Всеки, който не желае да се индентифицира и да потвърди самоличността си, може сам да депозира с нашите бонус кодове и така да бъде пълноправен член PokerStrategy.com и да получи достъп до учебните материали и промоциите организирани от нас.

Поздрави,
      Станислав