Важно

• Kalikandzer
      Kalikandzer
      Глобален
      Получих имейл според който като се регистрирам в покерстарс и изпалня стъпка по стъпка какво да правя ще получа за втори път бонус от 50долара но като направих всичко ми казаха че имам вече саществуваща сметка там и играчите нямат право да имат по 2 сметки иначе през покерстратежи сам регнат само във фултилт покер като цяло щом едно време сам си правил регистрация в покерстарс нямам право на тоя втори бонус въпреки че регистрацията не е през сайта на покерстратежи не мога ли да получа тоя бонус в фул тилт примерно кадето попринцип играя
  • 5 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Kalikandzer,

Можеш да получиш бонуса втори начален капитал, само ако нямаш сметка във покер залата, в която ти е предложен бонуса и си създадеш нова с нашия бонус код.

Изглежда, че в твоя случай ти вече имаш регистрации, както в PokerStars, така и във Full Tilt, което за съжаление означава, че няма да можеш да получиш промоционалния втори безплатен капитал.

Поздрави,
      Станислав
    • Kalikandzer
      Kalikandzer
      Глобален
      Хехехе че по - глупаво не можахте ли да го измислите то почти всеки имам регистрациии в покер залата покерстарс ест че няма да мога да го получа проучвайте предложението и го изпращайте само на хора които могат да го получат само зарибявки ясно ...
    • novkov
      novkov
      Бронз
      Какво значи това, "ясно"... Ти да не си собственик на сайта, че да даваш нареждания. И като за начало... Научи, че в българския език (а и във всеки един) има едно такова животно, наречено ИЗРЕЧЕНИЕ. Та това екзотично животно много обича да се храни с точки, запетайки и други такива... Затова, преди да поставяш условия на хора, които на всичко отгоре искат да ти дадат втори начален капитал, поне се научи да пишеш правилно.

Поздрави,
      Владо
    • Kalikandzer
      Kalikandzer
      Глобален
      Добре
    • Kalikandzer
      Kalikandzer
      Глобален
      Извинявам се