Въпрос за хендс-ъп?

• 5 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от Machine1991
      Има ли някакви статии или видеа за хендс-ъп уроци, защото не съм намерил засега?
      Здравей Machine1991,

Имаме 9 видео материала за HU на български език, но за да можеш да ги гледаш, ще ти трябва минимум статус Сребро.

Ако говориш чужди езици, може да потърсиш и видео материали, които не са на български - например руски, английски или немски.

Поздрави,
      Станислав
    • Machine1991
      Machine1991
      Бронз
      Мерси гледах 3-4 видеа до 4-тата минута, което не е много, но има интересни неща. Жалко, че едва ли някога ще съм сребро да ги гледам целите, но нищо. Мерси все пак :)
    • palavIVO
      palavIVO
      Бронз
      Мерси гледах 3-4 видеа до 4-тата минута, което не е много, но има интересни неща. Жалко, че едва ли някога ще съм сребро да ги гледам целите, но нищо. Мерси все пак :)
      защо да не станеш някога...лесно е ...

правиш теста за безплатен начален капитал от 50$, тракваш се към някоя зала през покерстратеджи и започваш да трупаш точки и да си покачваш нивото бронз,сребро,злато и т.н.

апропо: пише се HEADS-UP...малка корекция..;)

успех от мен
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

до 31.12.2010 няма нищо по-лесно от това да станеш Сребро: ако всеки ден правиш по 1 StrategyPoint, то ние ще ти дадем още 10 точки допълниетлно.

Така за 10 дни и минимум игра ще станеш Сребро!

Повече информация има в нашата новина за промоцията.

Поздрави,
      Надя
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      В сребърните статии за СГС имаш и 4 за heads up. Блъскай малко за статус. ;)

Поздрави,
      Ицо