теглене на началния капитал

• zoxmer
      zoxmer
      Бронз
      добър вечер.имам само един въпрос.цялата работа е там,че искам да знам как мога да изтегля спечеления капитал от 50 долара....защото аз поиграх с тях и сега са една прилична сума която искам да изтегля....въпроса ми е трябва да депозирам минималното за да мога да тегля каквато и да е сума или е нещо по различно.благодаря предварително
  • 13 отговора
    • niksansbg
      niksansbg
      Бронз
      Ако става дума за FTP първо трябва да направиш 1000 FTP точки, и след което да депозираш поне минималнат сума от 10$, за да може да ти се верифицира картата. След коеот вече можеш да теглиш като минималната сума е 50$
      Успех
    • whiteJaul
      whiteJaul
      Бронз
      При всички положения трябва да депозираш първо (поне минимума изискван от залата), понеже бонуса не се счита за депозит.
      Като за начало ти можеш да изтеглиш само парите, които си натрупал над 50$ бонус, а след определен брой точки (за всяка зала изискването е различно), можеш дори и бонуса да изтеглиш.
    • whiteJaul
      whiteJaul
      Бронз
      Първоначално публикувано от whiteJaul
      При всички положения трябва да депозираш първо (поне минимума изискван от залата), понеже бонуса не се счита за депозит.
      Като за начало ти можеш да изтеглиш само парите, които си натрупал над 50$ бонус, а след определен брой точки (за всяка зала изискването е различно), можеш дори и бонуса да изтеглиш.
      така ми отговориха на мен :D
    • zoxmer
      zoxmer
      Бронз
      трябва ли задължително да съм направил 1000 FTP
    • whiteJaul
      whiteJaul
      Бронз
      мисля,че 50ФТП са равни на 2 долара :rolleyes:
    • whiteJaul
      whiteJaul
      Бронз
      Първоначално публикувано от whiteJaul
      мисля,че 50ФТП са равни на 2 долара :rolleyes:
      или 40 оххххх забрайх :f_mad:
    • zoxmer
      zoxmer
      Бронз
      няма ли някои oT модераторите да обясни точно и ясно най накрая
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Първоначално публикувано от zoxmer
      Lol.. това да не е форум за денонощен мониторинг на глупави въпроси? Защо просто не си направи труда да прочетеш другите такива теми вместо да пускаш нова?
    • niksansbg
      niksansbg
      Бронз
      Първоначално публикувано от zoxmer
      Моят отговор ти е пре достатъчен всичко което съм написaл е от личен опит, точно по посочената процедура съм теглил пари от FTP
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей zoxmer,

За коя зала става въпрос?

Ако става дума за Full Tilt Poker, ето какви са изискванията за изтегляне на началния капитал от $50:

За да можеш да изтеглиш началния капитал от $50 напр. по банковата си сметка или към Moneybookers, трябва да събереш 1000 Full Tilt Points. Няма ограничение във времето.

Когато депозираш собствени средства, трябва да събереш общо 100 Full Tilt Points, за да можеш да теглиш пари от сметката си. За това се броят всички Full Tilt Points, които си събрал преди депозита си.

Поздрави,
      Ицо
    • alxmarinov
      alxmarinov
      Бронз
      Един допълнителен въпрос - ако давам Full Tilt Points за участие в различни фрироли, например, това намалява ли ми общия брой точки? Разбира се, намалява ми ги в "Касата", но за да тегля пари от сметката трябва да имам налични поне 100 точки към момента на теглене или просто трябва да съм направил поне 100 точки за времето на игра в залата, без значение колко от тях съм изхарчил?
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от alxmarinov
      Един допълнителен въпрос - ако давам Full Tilt Points за участие в различни фрироли, например, това намалява ли ми общия брой точки? Разбира се, намалява ми ги в "Касата", но за да тегля пари от сметката трябва да имам налични поне 100 точки към момента на теглене или просто трябва да съм направил поне 100 точки за времето на игра в залата, без значение колко от тях съм изхарчил?
      Здравей,

Можеш да си използваш FTP точките за входове за турнири и др. Нашето изискване е да си спечелил общо 1000 FTP, а не да имаш 1000, когато решиш да теглиш.

Единственият "проблем" ще е, че ако си използваш част от FTP точките, ще ти е трудно да си следиш колко общо си спечелил до момента, защото Cachier ще ти показва само текущата наличност.

Поздрави,
      Станислав
    • fLySYST3M
      fLySYST3M
      Бронз
      Всичко ми стана ясно след като се намеси главния админ. Евала най-после :D