50 долара !!!!!

• ejekova
      ejekova
      Бронз
      Изпратено ми беше съобщение в което пишеше ,че няма да ми бъдат преведени 50 долара в покерстарс ,поради незнайна причина от страна на покерстарс , не покерстатеги ... направих си регистрлтация в фултилт (както беше посочено в емаила ) като уж трябваше да ми ги пратят ,но уви никакав отговор... С две думи къде трябва да пиша ..... И трябва ли да поствам във всякакви форуми за ВАС , за да ми обърнете внимание ....
  • 2 отговора
    • misko69
      misko69
      Бронз
      http://bg.pokerstrategy.com/home/support/
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от ejekova
      Изпратено ми беше съобщение в което пишеше ,че няма да ми бъдат преведени 50 долара в покерстарс ,поради незнайна причина от страна на покерстарс , не покерстатеги ... направих си регистрлтация в фултилт (както беше посочено в емаила ) като уж трябваше да ми ги пратят ,но уви никакав отговор... С две думи къде трябва да пиша ..... И трябва ли да поствам във всякакви форуми за ВАС , за да ми обърнете внимание ....
      Здравей ejekova,

Обърни внимание, че понякога е възможно да минат няколко часа, преди да получиш отговор от отдела за обслужване на клиенти.

Сигурна съм, че колегите ще ти отговорят при първа възможност и ще рестартират превода на началния капитал.

Докато чакаш да получиш своите $50, можеш да се представиш в нашия форум за нови играчи и така да се запознаеш с нашата общност :)

Поздрави,
      Надя