Малко помощ ако може

• Je4ev
      Je4ev
      Бронз
      Здравейте,
      Имам един въпрос във връзка с един И-майл изпратен ми от покер стратеги в него пише следното:

"Здравей Стефан,

Ти беше избран да получиш в PokerStars за втори път безплатен начален капитал от $50 от PokerStrategy.com. Предложението важи само този месец.

За целта просто трябва да се регистрираш в PokerStars с маркетинг кода ****** и след това да въведеш потребителското си име за PokerStars на нашата страница.

---- Получи сега своя безплатен начален капитал от $50 ----"

И отдоло имаше линк като го натисна ми даваше да си направя регистрация в Покер Старс аз нямах регистрация там и си направих сега въведох маркетинг кода въведох покерстратеги като препоръчители и изтеглих програмата на покер старс през линка които ми давате и накрая въведох името си във саита това ли е всичко което се иска от мен за да получа новият капитал които ми предлагате?
  • 1 отговор
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Je4ev,

Ще преместя темата в секцията Въпроси начинаещи, защото там пасва по-добре.

Ако си спазил всички стъпки от указанието за изтегляне, трябва да получиш втория си начален капитал от $50 в рамките на 48 часа от момента, в който си въвел потребителското си име за PokerStars при нас.

Ако до 2 дни още не си получил парите, то тогава те моля да пишеш на отдела за обслужване на клиенти, които ще могат да проверят ситуацията.

Поздрави,
      Надя