СнГ 6 макс - тренировка?

• 8 отговора
    • Kireto
      Kireto
      Бронз
      Ще има да.
    • gunnerboy22
      gunnerboy22
      Бронз
      Като прочетох това БГ водещ и ми дойде на акъла най - добрия, а той е Къци :P
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      В коя зала ще ги игареш 6 макс турнирите? Има огромна разлика между структурата им като цяло и за това дори да има някакви материали, освен ако не са за същата зала в която ще играеш ти не мисля, че ще са ти от полза...
    • jikev
      jikev
      Сребро
      В коя зала ще ги игареш 6 макс турнирите?

Започнах в Кейка, а ги избрах защото са единствените (по кратки)турнири с 10% такса за вход, за нивата който ми позволяваше банката от ПС.
      Турбото и те са така, но много бързо се стига до комарджииския етап "Пуш или Фолд", та те не ме вълнуват!
      После видях че 6мах има и по другите зали , а сега съм във ФТ(2.25$ 6мах).
      Структурата им е такава, че за половин час си на балона, а от там след 10-20' си в парите. В най-бавното изпълнения, трудно достигат 1 час.

За начинаещи играчи с малък профит са идеални - по често се вземат парици, но малко.
      Ако пък рейка е двоен се кръжи около нулата, та и назад...

Повече от Половин година ги играя вече всеки ден по 3-4 часа минимум и виждам, че може да се печели, но е твърде малко- $100-на месечно!
      Нещо трябва да се промени , за да си струва.
      Играя на 2 маси и тук не могат да се увеличават до безкрайност (като при теб;) ) - доста ръце минават за добри и често се играе...

Та за сега най-много ме вълнува, как може да се повиши КПД-то в тоя вид игра...
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Какво е съотношението между първи и втори места при теб? Мисля че на 6 макс може да се печели повече от доволно. Ако взимаш повече първи места бих ти предложил да се пробваш в евереста. Въпреки че трафика не е от най-добрите структурата им е яка :diamond:
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

Относно тренировките на живо за SNG като цяло, ще разполагате с такива, към момента работим над набирането на нови треньори.

Поздрави,
      Деси
    • jikev
      jikev
      Сребро
      Какво е съотношението между първи и втори места при теб?

Около 50%. В 70-80% съм на балона. Не мога да намеря софтуер, дето да ми показва нужното!

Елефанта само ми рисува графиката на банката, друго приложение не му намерих.
      Вчера си сложин Покер тракер3, но той ми показва само статистики срещу определен играч.
      Аз искам обобщено, с кви карти от кви позиции на кво дередже съм - такова няма.
      Колко пъти съм пръв в %, колко % влизам в парите, е такива работи не мога да намеря.

А ако има и софтуер, да ми показва статс на играчите по време на игра (а не като Пайсии да карам на ръчни бележки), цена няма да имаш!
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      По принцип холдем мениджър има повечето неща, които търсиш, дори мисля че всичките. Очуден съм че покер тракер ги няма, може би не си успял да ги намериш. Опитай с мениджъра и се разровичкай в турнирните статистики и менюта има ги. А ако имаш повече първи от втори места отново ще ти препоръчам еверест покер, въпреки малкия трафик можеш да си вадиш пари доста лесно.