Втори бонус 50 ?Асимилация?

• shopix
      shopix
      Сребро
      Здравейте получих това предложение на пощата си от pokerstrategy "Ти беше избран да получиш в PokerStars за втори път безплатен начален капитал от $50 от PokerStrategy.com. Предложението важи само този месец." Въпроса ми е следния как мога да асимилиран бонуса след като вече съм регистриран един път в покерстарс ?
  • 3 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей shopix,

За съжаление бонусът втори безплатен начален капитал е само за хора, които все още нямат сметки в PokerStars и не е възможно да го получиш ако ти вече си регистриран в тази покер зала.

Поздрави,
      Станислав
    • shopix
      shopix
      Сребро
      Ами длъжен съм да поспоря, защото мой приятел е получил същото съобщение за втори бонус, той е регистриран също в покерстарс, но ваши колеги са му отговорили на вапроса "Възможно ли е да получа бонуса си щом вече съм регистриран в покерстарс"? по следния начин "щом сте избран да получите втори бонус значи ,ще го получите, но най-вероятно очаквайте предложението да е за друг сайт".Затова ми е любопитно как стоят нещата с бонуса и защо след като съм избран аз губя по някакъв начин правото си на бонус!Благодаря за отделеното внимание!
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от shopix
      Ами длъжен съм да поспоря, защото мой приятел е получил същото съобщение за втори бонус, той е регистриран също в покерстарс, но ваши колеги са му отговорили на вапроса "Възможно ли е да получа бонуса си щом вече съм регистриран в покерстарс"? по следния начин "щом сте избран да получите втори бонус значи ,ще го получите, но най-вероятно очаквайте предложението да е за друг сайт".Затова ми е любопитно как стоят нещата с бонуса и защо след като съм избран аз губя по някакъв начин правото си на бонус!Благодаря за отделеното внимание!
      Здравей,

Всяка промоция за втори начален капитал е различна. В твоя случай покер залата е само една и тя е PokerStars. Ако желаеш свържи се с колегите от отдела за обслужване на клиенти и ги попитай и тях.

Поздрави,
      Станислав