Бонус

• Ivalin92
      Ivalin92
      Бронз
      Здравейте,регистрирах се в покерстарс и ми пратиха съобщение ,че съм объркал маркетинговия код и да се регистрирам в друга покер зала.Така и направих регистрирах се в Фулл Тилт следвах стъпките много внимателно и съм напълно убеден,че съм направил всичко правилно.. и пак получих съобщение ,че регистрацията ми не е тракната към покерстратеги..
  • 1 отговор
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Ivalin92,

Помолих колегите от отдела за обслужване на клиенти да погледнат отново регистрацията ти при нас.

За съжаление, какво вече са те информирали, според Full Tilt твоята сметка там не е тракната към нас (bg.PokerStrategy.com). Ние вече сме опитали да ти изпратим $50 по сметката във Full Tilt, но от покер залата са отказали превода. В случая ние нищо повече не можем да направим.

Твоята регистрация при нас ще остане одобрена за получаване на безплатния начален капитал и в близко бъдеще ще можеш да го получиш в друга покер зала.

Ако желаеш по-скоро да започнеш да трупаш Strategy Points, можеш да се възползваш от нашите бонуси за първи депозит, описани тук.

Поздрави,
      Станислав