Твоята обратна връзка за PokerStrategy.com за 2010

• Nadia
      Nadia
      Бронз
      Още една година измина и сега е добра възможност за нас да направим преглед на 2010 година. И тъй като мнението на нашите членове е много важно за нас, ние сме любопитни да чуем какво мислите вие за PokerStrategy.com.

• Успяхме ли да помогнем на общността да се развива?
      • Предложихме ли лично на теб стойностни учебни материали?
      • От какво си доволен??
      • Какво не ти хареса?

Помогни ни да получим ясен и неутрален поглед над това какво ти хареса и какво не. Това ще ни помогне през 2011 да ти предложим най-доброто съдържание, обслужване и промоции.

Ако твоето мнение за 2010 е позитивно - и само тогава - ще се радваме да ни дадеш своя глас, тъй като PokerStrategy.com е номинирана за "Best iGaming Community":
      http://www.igbaffiliateawards.com/content/vote

П.П.: Ако не искаш обратната ти връзка да е публична, винаги можеш да пишеш на английски език на един от директорите ни, Xantos: lutz@pokerstrategy.com
  • 7 отговора
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      • Успяхме ли да помогнем на общността да се развива? определено да
      • Предложихме ли лично на теб стойностни учебни материали? определено да
      • От какво си доволен?? станах трети на турнира вчера / въпреки че можеше да стана и първи /, доволен съм че е пълно с разговорливи хора, че всички са супер учтиви и е приятно да се комуникира с тях. От мениджърите съм доволен, защото правят всичко най-добро за да има постоянно супер яки промоции и помагат постоянно.
      • Какво не ти хареса? Че за сега не съм платина, но ще се погрижа за този проблем :D
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Здравейте и от мен,
      Ето и моето мнение:
      •Успяхме ли да помогнем на общността да се развива?-Определено през последната 1 година общността върви само нагоре-сигурен,че това ще продължи и занапред
      • Предложихме ли лично на теб стойностни учебни материали?-да,макар и обемът от материали за по-малко популярните покер формати,които аз често практикувам да е недостатъчен
      • От какво си доволен?-Доволен съм от факта,че редовните участници във форумните дискусии са много повече отколкото бяха преди 1 година,както и промоциите,които се организират,както за членовете на ПС,така и само за бг общността
      • Какво не ти хареса?-не ми харесва липсата на видео материали записани от бг тренери
      Поздрави,
      Митко
    • shipochkin
      shipochkin
      Бронз
      Здрасти , ще отговоря и аз.
      1.Успяхме ли да помогнем на общността да се развива? -Ами само аз от както съм тука забелязвам огромно развитие.Форума примерно е много по активен от колкото преди 10 месеца.
      2.Предложихме ли лично на теб стойностни учебни материали?-Ами то това е един от основните магнити на саита , оставаше и да не е така.
      3.От какво си доволен??-Ами че започнах да печеля по малко докато се забавлявам.
      4.Какво не ти хареса?-Че няма СиГ тренировки.
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Здравейте!

Имах шанса да проследя от близо развитието на нашата общност през последната година и мога да кажа, че съм изключително доволен. Определено има разлика между сега и миналата година.

• Успяхме ли да помогнем на общността да се развива? - Твърдо да! Фактът, че все повече и повече играчи започват да стават все по-добри е доста убедителен. Освен това е много хубаво, че в общността има приятелско отношение и има доста теми, в които да си споделяме някои неща, различни от покера.
      • Предложихме ли лично на теб стойностни учебни материали? - Мисля, че всяко едно клипче, което съм изгледал ми е помогнало. Също така много ми харесва анализът на ръце, което е може би най-важната част от обучението.
      • От какво си доволен?? - Доволен съм от всички промоции, от бързото и коректното обслужване на администраторите, от това, че все повече хора от общността получават шанс да бъдат модератори/анализатори.
      • Какво не ти хареса? - Не ми харесват зачестилите теми, за това как някои покер зали били нагласени. Мисля, че такива теми трябва да бъдат приспадани като спам и да бъдат изтривани, особено след като могат да заблудят някой начинаещ играч.
    • misko69
      misko69
      Бронз
      В тоя сайт гласувах. :rolleyes: Нищо не разбирам,е не баш,ама където имаше ПС гласувах. ;)
      1.Сигурно сте помогнали.Много хора влизат тук от любопитство,а и в тия времена им давате чудесен шанс за старт в покер кариерата им.След като се запознаят по-подробно със сайта не може да не са доволни от това,което се предлага тук.
      2.Да.Макар,че мина около месец докато се ориентирам към това,което ми допада като формат. :tongue: :tongue: :tongue: Ако ми прочетете първите теми тук ще разберете за какво става дума. ;)
      3.От дадения ми шанс,от всички във форума,шефки :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: и шефа,модератори,треньори и анализатори.Атмосферата е много приятна. :tongue: Има и спамери-мушмороци,с които да си похортуваш. :heart: :heart:
      4.Дразнят ме ама много писанията на латиница.Имам интернет повече от 5 години и в началото беше Дата.бг.От там се научих да пиша само на Български и това ме дразни.
      Напълно съм съгласен с kymupa за тези теми.Направете им един раздел Оплаквания и там да си пускат колкото искат темички.Има си тема за бед-бийт,но кой пише там...
      Уф,сигурно има още много неща да допълня към всички точки,ама нещо днес не ми се играе и ще си изгледам една серийка от Двама мъже и половина и лягам.Утре може и да допълня,да живее бутона Редактирай!!! :tongue:
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

Благодаря ви за коментарите! Надявам се още хора да се включат! Определено ще се вслушаме в думите ви и няма да ви разочароваме, стига да е възможно и да е в интерес на всички.

Поздрави,
      Деси
    • numpaf
      numpaf
      Бронз
      • Успяхме ли да помогнем на общността да се развива?
      Да, тя се развива постоянно и то в положителна посока. Броят на участниците в дискусиите се увеличава, а и вече имаме доста играчи със статус Платина и нагоре.

• Предложихме ли лично на теб стойностни учебни материали?
      По принцип чета материалите от английската секция, защото така съм свикнал, но поне за Fixed Limit, който аз играя, в българската секция има 95% покритие на материала.

• От какво си доволен?
      Доволен съм от добрата атмосфера във форума, от професионализма на треньорите, които анализират ръце и провеждат тренировки, от доброто отношение на комюнити мениджърите и модераторите, от отдела за поддръжка на клиенти, които доста често занимавам и винаги ми помагат :) . Също така от множеството промоции, организирани специално за нашата общност.

• Какво не ти хареса?
      Не ми харесва, че все още много често се пише на маймуница във форума. Такива мнения трябва директно да се трият като се остави препратка към правилата на форума. Трябва да има повече български видео материали, т.е. направени от наши играчи, а не само дублирани.