Да се похвалим...

• 71 отговора
    • neelton
      neelton
      Бронз
      Красота :) Аз още не съм имал такова чудо... :f_biggrin:
    • energetical
      energetical
      Бронз
      Поздравления :) Още по-често ти желая да ти се падат :s_biggrin: Аз досега съм удрял само Стрейт Флъш и то във втората ми ръка, след като започнах да играя за истински пари - добро начало :D
    • FunkFreaker
      FunkFreaker
      Бронз
      Eто и едно мое старо скрийншотче, когато играех фрийролчета в Poker4ever и бях спечелил от един, след което разигравах паричките на СнГ там :)

• kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Е, ако ще се хвалим:

и до сега имам и четири str8 flush-a :f_p:
    • Raisolution
      Raisolution
      Бронз
      Ето го и моя, още от преди покерстратеджи ерата ми :s_cool:

• DessiP
      DessiP
      Бронз
      @Raisolution,

Да ти е честит!! :s_love:

Поздрави,
      Деси
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от DessiP
      @Raisolution,

Да ти е честит!! :s_love:

Поздрави,
      Деси
      Деси,

Ти вместо да им честитиш, вземи сложи онзи скрийншот от Старс, където правиш Royal Fold (по твои думи), аз си спомням навремето, че много се смях! :)

Така и момчетата ще видят как се фолдва роял флъш :f_p:

Поздрави,

Надя
    • DessiP
      DessiP
      Бронз

Ми имах скромна банка, то това на масата беше цялата ми банка, защото имах глупостта да се обзаложа, че ще успея с $10 долара. Та така направих фолд след флопа и създадох термина - роял фолд. :)

Поздрави,
      Деси
    • rarti
      rarti
      Бронз
      Я някой анализатор да даде мнение за роял фолда :D
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Нещо интересно, на което обаче не направих скрийншот от тази сесия е - 10 минути преди роял фолда имах стрейт флъш до поп :P

Поздрави,
      Деси
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      Деска със сигурност е било доста гадничко за теб да видиш какво излиза на търна и на ривъра след като си се фолднала :( .Всъщност исках да ви споделя нещто друго,преди два дни на маса на която играех в покерстарс станах свидетел как на ривъра единия играч беше с каре попове а другия с роял флъш.Сами се досещтате какво му се случи на играча с карето. На някой друг случвало ли му е се да присъства на такова нещто или пък да участва в него?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @falkoneti,

Здравей, като видях ривър картата се позасмях, защото за първи път "имах роял флъш", ама всъщност аз го нямах. :D Просто се посмях от сърце.

Първоначално публикувано от falkoneti играех в покерстарс станах свидетел как на ривъра единия играч беше с каре попове а другия с роял флъш.Сами се досещтате какво му се случи на играча с карето. На някой друг случвало ли му е се да присъства на такова нещто или пък да участва в него?
      Такива ситуации се случват в покера. Преди разговарях с VIP играчите на една покер зала и имах честта да разговарям с играчи, които бяха спечелили bad beat jackpot, о... какви забавни разговори бяха. :D Имаш играч, който печели с роял флъш срещу друг, които губи с 4 аса. Хубавото е, че този с 4-те аса си тръгва с 50% от джакпота, а този с роял флъша само с около 20% :P . Оттук следва и бед бийт джакпот.

Желая ти успех!!

Поздрави,
      Деси
    • venci63
      venci63
      Бронз
      Първоначално публикувано от falkoneti играех в покерстарс станах свидетел как на ривъра единия играч беше с каре попове а другия с роял флъш.Сами се досещтате какво му се случи на играча с карето. На някой друг случвало ли му е се да присъства на такова нещто или пък да участва в него?

Аз имах подобен случай. Беше доста отдавна, но такова нещо не се забравя. С каре валета на флопа загубих от рънър-рънър стрейт-флъш до дама. Жалко, че не бях на маса с бед бийт джакпот.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @venci63,

Вярно си е жалко!! Нищо, дано ти се случи и на такава! :D

Поздрави,
      Деси
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      Е вярно е че такива преживявания трудно се забравят ;) .И аз трудно щте забравя снощтната ми игра,във всички случаи когато имах стартови големи чифтове или АК губех.Добре че с игра на малки вързани карти от боя успях да наваксам,но все пак гадното чуство си остана :evil: п.п.Един въпрос към админите-Защто при положение че съм решил теста статуса ми продължава да е начален,не трябва ли да е бронз?
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Здрасти,

Ставаш бронзов, когато получиш капитала или направиш 1 точка.

Поздрави,
      finchybg
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      Мерси за отговора,капитала ощте не са ми го превели и явно затова съм ощте с този статус.
    • IronmanBG
      IronmanBG
      Бронз
      Искам и Аз да се похваля с едно скромно за новобранец постижение :)

След 50$ бонус от Покер Стратеджи реших да депозирам още 40$ за да взема бонуса и за депозит. Днес докат оиграех квалификацията за 50,000 (успях да се класирам) играх и на 0.05/0.10ц НЛ . За 3 часа игра на една маса изкарах 26$ :)

• GramatikovBG
      GramatikovBG
      Бронз
      Ето го и моя първи при това и изплатен :f_p: