Стратеги точки

• Bot33
      Bot33
      Бронз
      Здравейте искам да попитам нещо. Имам препорачан приятел който има 14 а надявам се и скоро 15 стратеги точки. съгласно регламента би трябвало да ми преведат 10$ . как става самото прехвърляне. Играя в покерстарс и бих желал да ги прехвърлят там. Ако може някой компетентен да ми отговори нека го направи. Успех по масите
  • 7 отговора
    • favour1te
      favour1te
      Бронз
      Трябва да събереш 50$ от покани приятел, за да си ги прехвърлиш!Само 10$ не можеш ;P
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Четете си входящата поща. ;)
      Интересно,че май не пише че трябва да са 50,ама щом казвате... ;)
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      да вече разбрах каква е далаверата :) значи няма стане нищо!!! за мое най голямо съжаление. получавам 10$ който седят в баланс по сметката моя човек прави 15 стратеги точки=10$ после при адска игра Твоят приятел изиграва 100 StrategyPoints + $15 = $25 стават общо в баланс по сметката 35 $ за да направи 50$ в баланс по сметката трябва да хване и третия бонус за който искат 5000 StrategyPoints което уж в покерстарс се явява 2 фтп точки=1 покерстартеги точки което не е така но както и да е. значи за да получа аз този бонус моя поканен приятел трябва да е робот или милионер и да играе на кешови маси и да влиза с 10000$ и нагоре за да направи тея 5000 стратеги точки което е нереално!?!?!? пак и да ви кажа честно аз ако играя с тези пари изобщо няма да ми пука за някакви си насрани долари (извинявам се за израза но съм адски разоччарован). Значи извода е да си играем играта и изобщо да не ти пука за тези долари който така или иначе няма да получим. Сега дори и се радвам че не съм получил бонуса от 50$ тъй като съм регистриран преди това в покерстарс а в фул тилт забравих да си пиша кода защото после трябваше и тях да връщам :) но поне за тях си заслужава добър старт са! някой ще каже покани си още приятели.... как да поканя като всичките ми познати който играят покер са се регистрирали преди мене и всички си зимат бонусите от зареждане на сметки..... Няма смисал да пиша повече немога да измисля нищо повече. в момента в сметката ми има 40$ с който си играя надявам се да помогна на човека поне който ми каза за покестратеджи дано тои успее да вземе прослувутия бонус поне :) на Останалите кусмет и ще се виждаме по масите. Ако темата е безинтересна за някой може да я изтриете но мисля че ще бъде полезна за хора като мене който не са запознати изцяло с някой неща за което се извинявам че пиша преди да съм чел.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей Bot33,

Съжалявам да разбера, че си разочарован от програмата ни Покани приятел!

Мога да те уверя, че 100 StrategyPoints се изкарват лесно и дори твоите приятели да играят на най-ниските лимити, за 1-2 месеца ще генерират 100 StrategyPoints. Можеш да видиш българската ранглиста , за да се увериш, че много хора правят над 100 SP на месец.

Детайлните информация на програмата Покани приятел, може да откриеш тук. Минималната сума, която можеш да поискаш да ти бъде изплатена е $50. Това е равно на 2-ма препоръчни приятеля, които са направили 100 Strategy Points, тоест 2х$25. Не е задължително твоите приятели да натрупат 5000 точки, за да поискаш изплащане. Може да имаш и 5 приятеля и от всеки да си спечелил по $10.

Ако имаш въпроси, не се колебай да пишеш тук или на ПОМОЩ .

Поздрави,
      Станислав
    • nikolabo
      nikolabo
      Бронз
      Аз пък съм много доволен! 50$ бяха преведени по сметката ми в мънибуукърс след едва 5 работни дни от пускането на заявката (като максимум е даден срок от 8 дена)! За което съм много благодарен на PokerStrategy.com - това си беше като 2ри начален капитал :)
    • goshobi
      goshobi
      Бронз
      Вярно е че тези 100 SP не се изкарват мн лесно с игра на ниските лимити, защото изискват 2 месеца че дори и малко повече, но всичко си е написано черно на бяло. Или се съгласяваш или казваш чао ;)
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      Станиславе не че не съм доволен харесва ми сайта и всичко свързано покраи него и хората с който се запознах и ще продължавам да се запознавам просто при мойто положение е нереално да поканя някой тъй като нямам такива познати :) ина4е си правя редовно по 5-10 снг на ден от 10.40( дубъл или нищо) и съм много доволен :) сметката ми набъбва като цирей :) ще продължавам така и занапред :) Успех по масите