Още $50 само за теб от PokerStrategy.com

• lmfaonelo44
      lmfaonelo44
      Глобален
      Изпълних всичко описано по имеил тоест регистрирах се в покерстарс (за моя радост нямах сметка там) с маркеринг кода страт-50 както си е написано в имеила, и написах потребителското си име в мястото от линка които сте ми пратили. Мисълта ми е следната, ще трябва ли да решавам отново някакви тестове и да пращам снимки при положение че съм минал всички тези процедури. И другия ми въпрос е колко време ще трябва да почакам до 50$ . Искам да попитам и още нещо относно ФуллТилт. Значи бях взел началния капитал там и получавах рейк бек всеки петък.. но загубих капитала и сега като деозирах 100$ (3 месеца по късно) и ги изгубих като направих 370 FTP мисълта ми е ще получа ли рейк отново...щом веднъж сам получавал мисля че ще е редно отново да получа.
  • 7 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от lmfaonelo44
      Мисълта ми е следната, ще трябва ли да решавам отново някакви тестове и да пращам снимки при положение че съм минал всички тези процедури.
      Не, няма тестове, няма проверка на самоличността.

И другия ми въпрос е колко време ще трябва да почакам до 50$ .
      След като ни предоставиш потребителското си име в PokerStars, ние веднага ще ти изпратим $50 там. Трансферът отнема до 24 часа.

Искам да попитам и още нещо относно ФуллТилт. Значи бях взел началния капитал там и получавах рейк бек всеки петък.. но загубих капитала и сега като деозирах 100$ (3 месеца по късно) и ги изгубих като направих 370 FTP мисълта ми е ще получа ли рейк отново...щом веднъж сам получавал мисля че ще е редно отново да получа.
      На този въпрос, най-точно ще ти отговорят колегите от отдела за облужване на клиенти. Моля те свържи се с тях.

Поздрави,
      Станислав
    • fLySYST3M
      fLySYST3M
      Бронз
      ако съм си изгубил началния капитал мога ли да се регистрирам в друг сайт и да получа нов ?
    • nikolabo
      nikolabo
      Бронз
      Няма как да стане, освен ако не те изберат за втори начален капитал. Все пак имаш шанс да направиш 50$+ от програмата Покани приятел Като за всеки поканен приятел, направил над 10SP получаваш 10$, а за всеки направил над 100SP още 15$ (общо 25$). Минималната сума за теглене е 50$.
    • fLySYST3M
      fLySYST3M
      Бронз
      Как може да ме изберат :P
    • nikolabo
      nikolabo
      Бронз
      До колкото разбрах е нещо като томбола - на случаен принцип се избират потребители, които да получат 2ри начален капитал. Но не се надявай на това, а се захващай или с фриироли или с програмата Покани приятел.
    • fLySYST3M
      fLySYST3M
      Бронз
      Ясно. Мерси за инфото досега готино е сайтчето :)

Позрави от Све ;D
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от nikolabo
      До колкото разбрах е нещо като томбола - на случаен принцип се избират потребители, които да получат 2ри начален капитал. Но не се надявай на това, а се захващай или с фриироли или с програмата Покани приятел.
      +1

или депозирай сам си създай тракната сметка в някоя от големите покер зали, където организираме фрийроли. В момента имаме месечен фрийрол във Full Tilt за $5000, серия от фрийроли в 888poker за $20 000, Българска покер лига за $2100 и доста други промоции. Виж ми подписа за повече инфо или следи новините.

Поздрави,
      Станислав