въпрос?

• 3 отговора
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Здрасти,

бъди сигурен, че си следвал инструкциите и си въвел в нашата страница и потребителското ти име в 888, за да можем да ти изпратим капитала. След това следи мейла си дали си получил и-мейл за потвърждаване на ID-то ти (не е задължително). Останалото е известно време чакане, което може да запълниш със статиите, клиповете и програмата Покани приятел.

Поздрави,
      finchybg
    • hilav
      hilav
      Бронз
      изпратиха ми писмо че нямало такyв регистриран ник... аз им написах че не е бил свободен и им дадох ника във pacific poker ... от тогаво до сега минаха 3-4 дена и нито с ми писали повече нито сам получил така наречения стартов пакет.... някои можели да ми помогне... или цялата работа е измама???
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @hilav,

Здравей и добре дошъл!

Потребителското име в 888 hilav не съществува според данните, с които разполагаме от покер залата. Моля да ни уведомиш кое потребителско име си регистрирал, когато си смъкнал софтуера на 888 от нашия сайт, за да може да ти преведем парите.

Нищо не е измама, просто няма сметка hilav в 888, на която да преведем парите. Ти не си писал на отдела за обслужване на клиенти, нито пък си потвърдил кое потребителско име си използвал. Ако си писал на отдела, съжалявам за неудобството, но те не са получили твоя имейл. Моля да им пишеш отново.

Поздрави,
      Деси