Този сайт използва бисквитки (cookies), за да подобри работата ти с браузъра. Продължавайки да използваш сайта ти приемаш подобни бисквитки. За повече информация и настройки, виж Политиката за бисквитките и Политиката за конфиденциалност. Затвори

bet365 логин проблем

• 28 отговора
    • niki6a87
      niki6a87
      Бронз
      Има ли някой, който играе с интернет доставчик Мтел и знае как мога да се логна и да играя покер в бет365 ? Когато вляза в покер клиента и искам да се логна, прозореца където се въвеждат юзер и парола ми излиза бяло и не може да се попълва нищо. :wtf:
    • vanbasten2
      vanbasten2
      Бронз
      здравей и аз имам същият проблем и не става по никакъв начин да играя ,а до преди три седмици нямаше проблем сигурно от МТЕЛ са блокирали сайта.
    • THUGSTYLE93
      THUGSTYLE93
      Бронз
      Аз съм на Виваком но имах същия проблем, оправи се като деинсталирах и после инсталирах и рестартирах компютъра.
    • niki199393
      niki199393
      Бронз
      Аз съм на Виваком,сега пробвах и влезнах.Снощи играех рикошета и цялата зала към 22.55 часа блокира.Стояхме 10-15 минути на празни маси...Пак им започнаха проблемите... :rage:
    • vanbasten2
      vanbasten2
      Бронз
      здравейте не става преинсталирах вет 365, изтрих кукита ,история всичко ,и не става непрекъснато дава ,че интернет не може да отвори тази страница като поискам да се логна ,иначе се вижда сайта ,масите всичко си е нормално какво да направя
      :f_drink:
    • ebvamise
      ebvamise
      Начален
      Аз ще ти помогна, надявам се да да ти помогне това, аз съм имал същият проблем и се бях побъркал, мега тилт !
      Отваряш интернет експлорер браузера > настройки > опции за интернет > разширени > даваш възстанови "разширените настройки" , може да сложиш и отметка на "използвай SSL 2.0" , което може би не е нежно, но видях, че като възстанових настройките се махна тази отметка и аз я добавих за всеки случай.
      Сигурен съм, че ще стане и да почерпиш, със сигурност е от тези настройки проблема, но не знам точно от коя, тъй като не ги записах преди да дам възстанови и да видя кои са се променили ! Аз се бях филмирал, че някой хакер ми е бараникал настройките, но може да е от някой ъпдейт на покера софтуера и да се е получило това разминаване.
    • niki199393
      niki199393
      Бронз
      А може да пробваш и това
      https://support.opendns.com/entries/38001040-Windows-7 :f_drink:
    • vanbasten2
      vanbasten2
      Бронз
      здравейте благодаря за помоща но не става нищо явно е нещо друго защото ми става същото и с покер хевън на микрогейминг
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей vanbasten2,

Аз съм на Net1 и нямам проблем с влизането нито в bet365, нито в Poker Heaven.
      Инак - до скоро бях на Mtel и се махнах от тях именно заради тази причина - сайта не е в черния списък, но блокират достъпа до него.
      Всъщност блокират всичко от дадените IP адреси и ако са добавили нещо или залите сменили IP адрес с блокиран такъв - то е възможно да имаш проблем.

В случая обаче - може би има някакъв ъпдейт на компютъра ти, който да е оказал влияние.
      Провери дали имаш някакви актуализации на софтуер или операционната система от същия ден, в който започна проблема.

Проблемът е защото в тези зали, прозореца за влизане в сметката е базиран на достъп до същата уеб страница, която е в черния списък например.
      Това е причината niki6a87 да има проблем.

Поздрави,
      Александър
    • ebvamise
      ebvamise
      Начален
      Ами то това и без ние да го казваме е първото което трябва да провериш, да видиш от друг интрнет със твоя комп дали ще може да се логнеш. Аз първото което направих е да пробва с друг интернет, който да отбележа е на vivacom и с който не не може да се влиза в сайта на бет365, но в покера може и със него не можах да се логна, след това пробвах с този с който ми е основен и не мога да се логна с него, опитах със същият нет от друг компютър и се логнах и така разбрах, че проблема е в компа. Това е много важно да използваш метода на изключването, за да стесниш кръга на вероятните причини.

Аз съм сигурен, че проблема е точно от интернет настройките, но явно при теб трябва ръчно да промениш тези настройки, но не знам и аз точно от коя настройка е проблема, на някоя опция трябва да се сложи отметка. Аз също имах проблем и със други покер сайтове, а със някои нямах. Ако искаш направи няколко скрийншота на които да се виждаш всички отметки в интернет опции > разширени и нали все пак като си дал възстанови настройките, след това си натиснал ОК !

Друга причина може да е някакви DNS настройки, но смятам, че е от това което ти казах !

Имайте предвид, че ако има блокирана зала или сайт, която е в черният списък, тя въобще няма да се отвори страницата или покер клиента да зареди, а тук говорим за проблем с логването, което е явно от настройките на компютъра !
    • VaskataBuci
      VaskataBuci
      Бронз
      Някой успява ли си да си разреши проблема с логването? По принцип нета ми е на Виваком и нямам проблем, но в момента ползвам този от телефона, който е мтелски. Смених ДНС настройките както е указано по горе от niki199393. Инсталирал съм Зен Мате. Йок.
    • achko
      achko
      Бронз
      @VaskataBuci През Мтелски нет няма начин. Даже и да смениш DNS пак не става.

Поздрави,
      achko
    • miken8716
      miken8716
      Бронз
      Имам проблем със отварянето на мобилното приложение на iPoker. С андроид съм, а нета ми(този на телефона) е на глобул. С Wi-fi нямам проблем да играя, защото съм на Тракия кабел там, но от мобилния ми нет не става. Явно ми ограничената връзката към този сайт. Нали имат лиценз и т.н. не би трябвало да има проблем. Някой ако може да помогне да пише тук Pls ;///
    • VaskataBuci
      VaskataBuci
      Бронз
      От глобул е блокиран бет365. Мисля, че още не са взели лиценз.
    • miken8716
      miken8716
      Бронз
      Мисля, че още не са взели лиценз.
      Май имат лиценз.
    • wolfiebg
      wolfiebg
      Бронз
      Хората с интернет от мтел намериха ли начин да се логват в бет365? До преди 2 дни нямах проблем, но компютъра ми се развали, сега инсталирам софтуера на 2 други компютъра, и на двата прави този проблем - зарежда, логвам се и дава "This page can’t be displayed". Съпорта ми казаха да трия бисквити и временни файлове, но пак не става... ?
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте,

Първоначално публикувано от miken8716
      Май имат лиценз.
      Нямат официално издаден лиценз, като не виждам и информация да са кандидатствали за такъв, или поне не сред тези, които кандидатстват.

Първоначално публикувано от wolfiebg
      Хората с интернет от мтел намериха ли начин да се логват в бет365? До преди 2 дни нямах проблем, но компютъра ми се развали, сега инсталирам софтуера на 2 други компютъра, и на двата прави този проблем - зарежда, логвам се и дава "This page can’t be displayed". Съпорта ми казаха да трия бисквити и временни файлове, но пак не става... ?
      За съжаление не мога да ти помогна за този въпрос, тъй като вече не ползвам този доставчик. Надявам се някой друг, който е с Интернет от Mtel да сподели.

Поздрави,
      Александър
    • wolfiebg
      wolfiebg
      Бронз
      Инсталирах приложение за андроид и тръгна, но има само кеш маси :( ...
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей wolfiebg,

За момента мобилното им приложение позволява игра само на кеш маси.
      Предполагам обаче, че в близко бъдеще можем да очакваме добавянето и на SnG и турнири на много маси. :)

Поздрави,
      Александър
    • 1
    • 2