2015 - challenge 5$ до 10 000$ и нагоре

• brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      Правих 2 опита за блогове - неуспешни ... не заради факта че съм направил нещо добро или нещо лошо с играта си, просто времето ми стана крайно недостатъчно за покер, в последствие мързела в съчетание с работа и липса на мотивация допринесоха да позарежа покера. Реших да се позавърна и да почна да ритам международния контингент в Покерстарс. Целите ми са неопределени от към финансови резултати, не ми се вижда разумно стартирайки от ниското да поставям някакви нереални цели, а тези цели съответно да ме правят напрегнат преследвайки ги, като ако съм назад или в губеща серия да се напрягам двойно.

В началото не мисля да поствам ръце в блога си, не мисля постоянно да обяснявам какво съм играл и колко съм се гърчил , какво съм изкарал или загубил . ЩЕ започна с минимална банка от 20$ и ще преследвам това което е възможно постижимо в близко бъдеще и съответно да се опитвам да го преодолея. Блога ми ще е повече като един разказ с неизвестен край, това ще е по скоро проза отколкото една статистика за мерене на целите с постиженията. Ще разказвам за онова което сапътства покер живота ми в личен план, ще разказвам и малко и за покер развитието ми. Ще си поставям някакви интересни цели разбира се, които да мотивират и читателя да чете с интерес. Не очаквам от вас уважаеми потребители да ме хвалите, да ме укорявате или да пълните блога ми с безсмислени коментари с по 2 емотикона. Ако решите да пишете нещо, то нека да е това което искате да ми кажете или пожелаете , или пък съветвате разбира се, защото аз не отказвам добрия съвет.

И така няколко думи за мен : Веселяк на 28 години , занимаващ се с какво ли не. Работя в една голяма ферма с животни , нощни смени като най-честото ми занимание е да израждам животни . За някои е кофти работа, но с времето се свиква, та дори е и интересно , гледайки как живота се ражда пред очите ти или помагаш на някоя животинка с каквото можеш. Работата ми позволява от към време и да поигравам и покер, понеже не винаги имам много работа. Част от времето ми заминава и покрай задочно следване на икономическа дисциплина в Свищов . Нямам големи покер успехи - няколко добри кешвания в турнири в старса за около 1000$ общо . Добри серии в осмиците където имам не малко добри резултати между 50 и 300 $.

Какво обичам да играя - Кеш - твърдо не... не харесвам този формат и съм си казал че не е за мен
      МТТ и СНГ са моите формати. Понякога играя и ХУ хиперки но там се чувствам не толкова убедителен. Понякога се и заигравам лошо в този формат и може да ми навлече неприятности, така че турнирите и снг ще са моята точка в която ще се целя .

И така ... все някакви амбиции трябва да имам поставени в този блог ...

като начало казвам следното :
      1. искам да стигна 100$ - за да играя спокойно на ниво 1.5$ снг формата
      2. ако след това започна да играя добре да си закупя ХМ2 , който да е в помощ да подобрявам резултатите си , както и да анализирам собствената си игра. Това ще е в помощ , ако стигна и момент в който да ползвам коучинг услуги
      3. като начало да изчета всичко за статус бронз
      4. да изгледам всичко за статус бронз
      5. да отделя в последствие и 10$ за статус сребро
      6. да разгледам всичко за четене и гледане за сребро
      7. да започна да търся книги в интернет за моите формати
      8. да търся видеоклипове навсякъде из нета за моите формати
      9. да понауча английския , че да мога да се възползвам от чуждите общности на стратежи
      10 . да изисквам от себе си максимално постижимата концентрация , да работя над менталната част от играта си.Да преборя мързела.
      11. да започна да разглеждам внимателно секцията с публикувани ръце и анализите към тях за да поправям и собствените си такива
      12. живот и здраве и до коучинг да стигна
      13. хейтърите да започнат да ме уважават когато наистина стана печеливш играч

и накрая ще подчертая че финансови цели конкретни освен в точка 1, няма да има занапред, целта ще е "колкото-толкова " .Ако фалирам няма да се срамувам да го споделям с вас, ще започвам отново и отново и все някога ще се видим на следващото ниво
  • 51 отговора
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      ъпдейт първи : началото бе дадено , играя по малко тъй като част от времето ми отлита за учене(дебел тоз учебник по финанси на фирмата:f_drink: ) . Банката ми стартира от 19$, като бях решил да започна малко по-агресивно по отношение на БРМ и за целта си приготвих още едни 20$ като резервен план , и ако нещо се провали ще ги подкарам тях на ниво 0.25 - 45 мен.

в началото изиграх малко 0.50 = 9 макс , като кешнах няколко игри, изиграх малко от формата който ме е страх да играя, но просто реших че ще искам да видя къде как се справям. Имам си някакви умения, не съм напълно нов и мисля че риска беше 50/50. качих до 23-24$ след което пробвах и 1.50$ - 6макс, където комбинирано с 1.50 ХУ Хиперки с променливи резултати витаех в зоната 25-30$ . реших да тествам и спин формата с 1$ , изиграх двечки масички , като лъкчето бе с мен и 2те маси за по 4$ ги спечелих и се закотвих на около 32$. Тъй като целта на този етап е да изградя някаква банка и да се утвърдя на 1.50 6макс, реших пак да изиграя още едничка , взех я и вече може да се похвалим с 36.15$

Факт е, за някои от вас играта ми е луда от към Брм , с 18-20 БИ да играя е смело, но съдбата обича смелите, това не значи че за в бъдеще няма да спазвам БРМ , просто така реших с тези 20$ да направя опит да атакувам малко по леко изкачване , поне не обичам 0.25$ нивото.
      Засега си харесах 0.50$ - 9 макс , като може би следващите седмица две ще поцикля там , докато удвоя текущата банка до 70$ поне, за да правя опити да кача 1.50 и ще свалям всеки път като падна на 50$.

Тази нощ ще прочета малко статии за бронз за формата СНГ .
      Надявам се , моя блог не ви е бил четивото днес за лека нощ, а като се замисля може и бетселър да стане :f_love:

С нетърпение чакам да кача до 600-700$ да си подкарам и МТТ и да троша руски и британски глави:f_drink: (и този момент ще дойде). Като за човек, който не пие и не пуши , то поне покера да бъде моя порок . Между другото майка ми и сестра ми не тълкуват покера като чист хазарт, а наравно с мен виждат в него възможност , а не дупка в която да сипвам :д . Айде стига толкоз за сега, време да си почивам ... уж.
    • gbachiyski
      gbachiyski
      Бронз
      Пожелавам ти успех.:f_thumbsup: Не разбрах точно какво играеш- 9 мен на 0,50$, докато изградиш банка , за да подкараш 6 мах на 1,50$?Дано да съм разбрал правилно?Изпрати ми съобщение на лични- скайпа си.Да ти пратя една книга на Колин Мошман за СНГ форматите.Да си четеш в свободното време.:f_drink:
    • antipraslak
      antipraslak
      Бронз
      gl
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      Първоначално публикувано от gbachiyski
      Пожелавам ти успех.:f_thumbsup: Не разбрах точно какво играеш- 9 мен на 0,50$, докато изградиш банка , за да подкараш 6 мах на 1,50$?Дано да съм разбрал правилно?Изпрати ми съобщение на лични- скайпа си.Да ти пратя една книга на Колин Мошман за СНГ форматите.Да си четеш в свободното време.:f_drink:
      ами да , точно това мисля да правя на този етап , цел номер 1 за първо време ми е да заиграя спокойно на 1.50$ - 6 макс

ей сегичка давам приятелство
    • niki6a87
      niki6a87
      Сребро
      Много интересна работа имаш. Успех с животните по покер масите. :gl:
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      в интерес на истината се оказва че 0.50 $ - 9 мен е забавен формат. Избирам винаги маса която да не е много турбо и гледай сеир за П'итДисе стинки , правят си екшън парти и докато си налея водичка или мина през тоалетната те остана 5-6 играча. Появява се някой сладур който е малко пред мен на масата и е събрал 2ма и решава че е велик и започва да ми се перчи рейзвайки ме от позиция, обаче бичето е толкова наивно че така рейзва , като си реже опцията за фолд след алл-ин от моя страна, и рибата си е риба ловиш го на 1 ръка и те прави чип лидер, абе купон си викам та дрънка:f_cool:
      Хубавото на тея маси че ми се отразяват много свежо на настроението, подобравят кондицията ми и тандема дух и разум играе на 95% от възможностите си и виждам много интересни опции в отиграванията си.

На една маса лъкнах добре в една ръка с АК купи , бях с около началния стак 1500 чипа и зад мен една риба с 870 чипа, кво да го правя , рейзвам му на теленцето до 150 на блинд 50, и онова докато измучи вече беше платил. уляля викам си , този ше си хапне млекце за вечеря, флопвам 3 купи = готов флъш и то най-високия, ами сега, трябва да го събирам, викам си тоя само да клъвне и е препариран като американска катерица на лавицата на Аляски рейнджър с шапка от мърмот свивал 3 години шоколади в Швейцария. Да го чекна ли си викам и да го пробвам кви ще ги прави... да бе да викам си аз, рибата си е риба и ще си плаща и пляс 150 чипа цбет. момчето гледа гледа , вика си , тоя ме лъже , и ме рейзва до 300. Та какво да го правя викам си аз, той има 400 и кусур чипа , долу има над 700, ама пък ако се вкарам тук ще си фолдне дори и с малкото останали чипа, все пак е риба , а аз изкам чиповете му. Нагло си му платих , 2 улици напред , време бол да се довкара, макар че риска да пропусне дроу и да го изтърва е реален, но пък той е извън позиция и подавайки му топката, той ще се опита да шутира като Божинов на празна врата. Милия не чака много , с отваряне на търна си се бутна , а аз магарето е те това чукане чаках и бам .

толкоз филми за тая вечер, играх малко, спечелих малко и те така от 36$ до 40.71$, малко но от сърце, другия път повече:happy:
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      Здравей brofkin1900,

такова уникално описание на ръка не бях срещал.Адмирации за остроумието.Успех по масите.

Поздрави,
      Георги
    • ifeto
      ifeto
      Бронз
      Хах интересен блог ще бъде,предполагам :welcome:
      Успех по масите и нега вариациата бъде с теб :gl:

Поздрави
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      и аз така викам , мачкам та дрънка ... като Джибрил Сисе ще им го играя, ужаса на седемте морета

я някой да каже как се слагат клипчета от тубата тука, за да си поствам и разни песнички описващи душевното ми състояние
    • azsumsiaz
      azsumsiaz
      Бронз
      Здравей и от мен!

Много ще ми е интересно да чета този блог! :f_thumbsup: Ще срещнеш още доста забавни играчи на тези лимити! :f_biggrin:

Клипче се качва, от лентата, която е над полето за писане на коментар, само въвеждаш URL :

GL HF! :pokerface:
    • vengeance77
      vengeance77
      Бронз
      Успех:s_thumbsup:
    • hari08
      hari08
      Бронз
      Къде си бре колега brofkin1900,загуби се.Айде и от мен успех :f_drink:
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      Първоначално публикувано от hari08
      Къде си бре колега brofkin1900,загуби се.Айде и от мен успех :f_drink:
      Яяяя мистър Хари, май те имах на скайпа, довечера ще ти драсна ако си там , докато хапвам руски кокершпаньоли :banana:
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей,

успех и от мен, очертава се интересен блог, поне откъм представянето му :) :f_thumbsup:

Успех на масите
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз

попаднах на тази песничка днес, румънска е , но е сладка , вдъхновява играта ми и ми въздейства добре на психиката.

отделно поиграх няколко маси тая вечер , какво ли не видях , на една маса един индианец който после смъкнах с 2 ръце ми рейзва до 150 чипа и тоя от малкия блинд го плаща , на флоп А J 4 видях алл ин веднага на флопа, и само гледам как единия вади дама и поп, а другия вале с 4, веселяци, за тези които наистина сега започват да грайндват това си е промо оферта, тук телета бол . стакват се с всичко .
    • hari08
      hari08
      Бронз
      Събирай им чиповете и качвай нивата.:f_drink:
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      хванах една по-рошава маргаритка и почнах да късам с въпроса, да запиша или не, да запиша или не, ама накрая някак си се навих да изиграя една игра на 1.50$ - 6макс, все пак там ми е краткосрочната цел , и просто да опитам масите на това ниво.

Нацелих един колега от форума на стратежи на масата си, на когото скоро бях чел блога, каличко_89 . Човека имаше адски късмет, от 400 чипа, още в началната фаза, стигнахме до български ХУ на масата. уви човека си имаше солиден късмет, на блинд 400 при почти равни чипове му стаквах всеки чифт (то и без това всеки кол с нисък чифт щеше да е пуш от него с всеки две) и ми плати на нисък чифт с вале и 8 и хитна човека, после и 77 ми удари с весел поп на ривъра, но пък ми хареса играта.Като цяло имах 3ма позашити и 2 риби на масата, но и на 2рото място съм доволен , халал да са му на колегата, следващия път ще си ги взема :f_biggrin:

не мога да се оплача от деня, малко игра, прилични приходи на фона на банката ми от 40$ , вече сме около 45$ , лека полека катерим , все пак с 19$ го запуцах старса

мисля да отделя сега до полунощ времето си за да почета или погледам от материалите в сайта
      гледам има и доста хора които харесват блога ми, с някои от тях вече контактувам и отделно, други ми станаха приятели в сайта. Радвам се , че предизвиквам интерес , като си купя Яхта след 2-3 години от покера, ще ви повозя :f_thumbsup:
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      днес няма да се хваля , ситуацията в старса е : клати за кака, клати за бати , клати го клати , и старса ме клати. банката от 44 падна на 39-40$ и се поспрях, днес бачках доста , цепих дърва които ми докараха , ангажиран съм и с учене, което не допринася и за това да играя добрата си игра. до събота докато си взема изпита мисля да не играя, макс 2-3 масички на ден за разтоварване.
    • brofkin1900
      brofkin1900
      Бронз
      една тежка седмица, много ми изпили главицата заради тоя изпит , но дойде момента да се похваля за изкараната шестица на изпита, та иде реч че стана време за покер, днес правим една сесийка и да видим как ще я бъде